Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85A znasz odpowiedz na moje pytanie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Skąd mam wiedzieć gdzie jest problem? Przyczyn może być wiele. Brak dodania ip do dnsow, jakies proxy, cos na trasie blokuje, celowa blokada, loadbalancer serwera popsuty, cybertarcza, firewall, itp itd

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Dzisiaj pozwoliłem sobie odwiedzić moich sąsiadów z ulicy, którzy maja światłowód od Orange. Niestety, maja stały IP zaczynający się na 83 i oczywiście wszystko chodzi. Popróbuję u innych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

A jak mają stały ip, to chyba nie jest to Neostrada.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4113
  • 56

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Nie mają stałego IP, tylko włączone IPv6, przez co IPv4 nie zmienia się... Już pisałem to kilka razy 🙂 Ty też możesz je wyłączyć, ewentualnie włączyć jak masz wyłączone, może dostaniesz inną rangę IP.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Na ADSL/VDSL tez jest co jakiś czas IP 79 czy 83 i nie znaczenia czy mamy stały czy zmienny.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Strona jest dostępna po ivp6 więc może warto dopisać w loginie na chwilę. Ip będzie wtedy inny.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85dopisałem w moim DGT do loginu /ipv6 i nie chce się połączyć. @Anonim czy coś jeszcze w DGT trzeba zmienić ,by chciał ruszyć protokół ipv6?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Na DGT nie jest możliwe uruchomienie IPv6 jedne routery to LB.20 i FB 2.0/3.0 czy TP-LINK TD-W8950N od Orange na własnym co można uruchomić to NetgearEmotikon: Bardzo szczęśliwy też nie działa to Asus .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Działa ale jakoś trzeba się gimnastykować z konfiguracją. W panelu jest przecież zakładka do ipv6.