Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)
Kontakt po zamknięciu zgłoszenia technicznego to sms lub telefon (automatyczny IVR lub poprzez doradcę).

Dzięki za info @Piotrekk85 teraz kolega @Kierus57 będzie wiedział kiedy może  już sprawdzić czy ta strona działa.


Strona nie działa, bo przecież IP address się nie zmienił. Żadnego sms ani telefonu nie było. Reklamacja przyjęta i ....już po sprawie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

A zgłoszenie techniczne zostało zamknięte? Na to nie ma żadnego czasu. Są też też tzw. uszkodzenia trudno-usuwalne, których naprawa może potrwać dłużej.

Ponadto jeśli chcesz przyśpieszenia, to wystąp o bonifikatę i odszkodowanie. Orange będzie musiało Ci zapłacić (a nie tylko zwrócić naliczone opłaty). Jeśli będziesz robił to co miesiąc, po pewnym czasie nastąpi konkretna decyzja: albo naprawa, albo BMT. Bo wypłacanie odszkodowania na dłuższą metę Orange się nie opłaca (mimo, że dla niektórych osób kwota odszkodowania to marne pieniądze).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

jeszcze dwa dni temu moje zgłoszenie nie było zamknięte. Już ma nowy status : zrealizowane. Co to oznacza? @Piotrekk85, a ty z tym BMT to na poważnie? Groźba, ze jak będę dalej niepokorny to dostanę BMT?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57Reklamacja została uzna wiec zgłoszenie trzeba zamknąć, a problem zostaje dalej bez rozwiązania i naprawy stały numer w Orange. Teraz pozostaje ci kolejny kontakt i ponowne zgłoszenie problemu i opisanie od początku bo Orange nie będzie wiedział o co Ci chodzi. Oczywiście teraz możesz się domagać odszkodowania i bonifikaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Które zgłoszenie jest zamknięte? Reklamacji czy techniczne? Czy oba? Być może zgłoszenie techniczne jest jako zgłoszenie wewnątrzne to wtedy na portalu go nie widać. Do sprawdzenia wtedy przez doradcę.

BMT to ostateczność. Ale nikt np 3 lata nie będzie płacił odszkodowania na dziś. A też są takie przypadki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

A może Orange zamiast olewać klientów zacznie  o nich dbać i załatwiać sprawy jak należy. Czy naprawdę nie ma w Orange ludzi kompetentnych? Czy o wszystko trzeba walczyć, wyrywać i wykłócać się? Zgłoszenie przyjęte. @Piotrekk85 poproś którego z Twoich kolegów z Twojej dawnej firmy, niech rzeczowo wytłumaczy, w czym jest problem. Na razie sprawa jest nie rozwiązana.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

A w innych firmach jest lepiej? Nie. Jeśli któraś firma w Polsce rzeczywiście postawi na obsługę klientów, inni pójdą w jej ślady. To nie jest niemożliwe. Przed pojawieniem się Play też mówiono że cen nie można ściąć.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85nie interesują mnie inne firmy. Jestem klientem Orange i wymagam, jak się z tą firmą umówiłem na coś, respektowania zapisów umowy i jej prawidłową realizację. Po uznaniu zgłoszenia/reklamacji na jakość usługi nic się nie dzieje. I nie jestem z tego faktu zadowolony.W dalszym ciągu nie mogę otwierać strony mojego partnera z adresacji 79.184.xxx.xx I nikt w tej firmie nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego, bo już o przywróceniu poprawnie działającej usługi chyba nie ma co marzyć. Do d.... z taką firmą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36254
  • 1366

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Mógłbym zaproponować alternatywne formy jak zakup VPN czy innych rozwiązań. Ale pewnie nie chcesz o tym czytać.
Płacisz, wymagasz. Ale wyegzekwowanie umowy bywa czasem trudne. I do kogo można mieć pretensje?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Retoryczne pytanie.To Orange ma mi zapewnić obsługę. Chyba ,że coś sie zmieniło w umowach i to ja sam sobie muszę zapewnić obsługę. I dbać o jakość tych usług.