Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@AnonimTak działają na nie korzyść klienta zawsze wina leży po stronie sprzętu brak mi słówEmotikon: Wściekły 

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Miałem podobne jazdy z poprzednim dostawcą netu, monitorowałem sieć sam,bo bez podkładu to bym płacił za brak netu czy usług, teraz jest spok, nowy dostawca porządny, najłatwiej zwalić winę na użytkownika, jak jeszcze nie zna się na internecie to bajki mu wciskają.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Ale to nie są sprzęty rekomendowane przez Orange do światłowodu.
Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech


@Piotrekk85napisał(-a)
Ale to nie są sprzęty rekomendowane przez Orange do światłowodu.

To chyba autor wie, wypada podmienić i sprawdzić czy dalej ten problem jest, maglowanie tematu bez sprawdzania na Forum nic nie da, my tu nie zgadniemy w ciemno co krzaczy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Panowie, może być jeszcze jedna możliwość. Niemiecki operator ( jest nim w tym przypadku Telekom) blokuje pewną adresację. W biurze mam 83.6.209. ___, na vdsl, a w domu możemy mieć inną. Pytanie, czy Orange po takiej informacji od abonenta jest w stanie cokolwiek zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Kierus57 jeśli coś jest blokowane to Orange o tym wie, zgłoszenie zrób jak masz 100% pewności że u ciebie na komputerach wszystko ok, router też podmień i sprawdż.

 

Edit:

Ta stronka z pierwszego posta i mnie się otwiera, ale ja mam innego Operatora @Kierus57 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

Zależy o przyczynę. Jeśli to tzw. abuse to nie. Jeśli inna to tak. Musi być zrobione uszkodzenie o podtypie problemy z otwieraniem stron i nie może pójść do DISU.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Anonim@Piotrekk85@Anonimtak tez zrobię. Wrócę dzisiaj wcześniej i zobaczymy.

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Piotrekk85Nie ma znaczenia jaki będzie podłączony też Orange podłącza do FTTH Livebox 3.0 który jest do ADSL/VDSL 

Edit @PeterMac83 czy możesz sprawdzić czy u ciebie strona z pierwszego postu tez nie działa na FB.3.0?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Problemy z połączenien ze stronami w Niemczech

@Anonim - u mnie dziala