Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z rozłączaniem sie internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Problem z rozłączaniem sie internetu

Witam mam ogólny problem z rozłączaniem się Internetu światłowód funbox  3.0. Telewizor który jest podłączony Ethernet od routera. Telefony rozlaczaja się od wifi. Laptop który jest podłączony pod wifi to samo jest chwilowe rozlaczone plus do tego na grach ping jest do 150 a chwilowe podnosi się do 7500 10000 czyli rozlaczone Internet i wraca spowrotem do 150 i poniżej 

 

____________

Wpis przeniesiony do właściwej kategorii - Rafał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Problem z rozłączaniem sie internetu


@Shadymalynapisał(-a)

Witam mam ogólny problem z rozłączaniem się Internetu światłowód funbox  3.0. Telewizor który jest podłączony Ethernet od routera. Telefony rozlaczaja się od wifi. Laptop który jest podłączony pod wifi to samo jest chwilowe rozlaczone plus do tego na grach ping jest do 150 a chwilowe podnosi się do 7500 10000 czyli rozlaczone Internet i wraca spowrotem do 150 i poniżej 

 

____________

Wpis przeniesiony do właściwej kategorii - Rafał


W jakiej odległości są urządzenia od FunBox 3.0? Wi-fi niestety nie zastąpi kabla lan i jak możesz to komputery zepnij nim z FunBox 3.0, inna sprawa to ustawienia wi-fi, inne nazwy dla wi-fi 2,4GHz i 5GHz, można dopisać 5 dla wi-fi 5GHz na końcu nazwy SSID, porzez aplikację Mój FunBox wybierz najlepszy kanał dla wi-fi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Problem z rozłączaniem sie internetu

Zgłoś to na infolinii.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Problem z rozłączaniem sie internetu

@Shadymaly lub na czacie https://www.orange.pl/view/kontakt 

To dość dziwne zachowanie modemu ..traci przy tym synchronizację? Jak świecą się lampki na modemie?

 

 

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Problem z rozłączaniem sie internetu

@Shadymaly P.S. 

Zerknij czy modem zasilony jest bezpośrednio światłowodem czy sygnał wchodzi z zewnętrznego ONT i do modemu kablem ethernet do gniazda nr1?? Jeśli masz ONT dodatkowe, podłącz modem kablem z zestawu na krótko i sprawdź czy działa tuż przy ONT

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z rozłączaniem sie internetu


@Shadymalynapisał(-a)

Witam mam ogólny problem z rozłączaniem się Internetu światłowód funbox  3.0. Telewizor który jest podłączony Ethernet od routera. Telefony rozlaczaja się od wifi. Laptop który jest podłączony pod wifi to samo jest chwilowe rozlaczone plus do tego na grach ping jest do 150 a chwilowe podnosi się do 7500 10000 czyli rozlaczone Internet i wraca spowrotem do 150 i poniżej 

 

____________

Wpis przeniesiony do właściwej kategorii - Rafał


W jakiej odległości są urządzenia od FunBox 3.0? Wi-fi niestety nie zastąpi kabla lan i jak możesz to komputery zepnij nim z FunBox 3.0, inna sprawa to ustawienia wi-fi, inne nazwy dla wi-fi 2,4GHz i 5GHz, można dopisać 5 dla wi-fi 5GHz na końcu nazwy SSID, porzez aplikację Mój FunBox wybierz najlepszy kanał dla wi-fi.