Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Witam forumowiczów, jestem nowy przepraszam jeżeli pisze w złym dziale.

Wyjasnie swój problem z firma orange.

Otoz zdecydowalem sie na usluge orange love TV+Internet do 80mb/s z prezentem.

W systemie widnieje ze bez problemu ta usluge moge posiadac. Wiec wzialem zamowilem technikow wszystko cacy, w koncu staly internet nie jakies LTE od Playa. Teraz zaczynaja sie schody.

Usluga zamowiona fajnie monterzy maja byc w pon. miedzy 8-11 rano. Czekam godzina 9, godzina 12 nie ma ok. Godzina 15 nie ma. Dzwonie na infolinie Pani ktora przyjmowala zamowienie nie potwierdzila go i nie zakceptowala, jeszcze raz trzeba skladac mowie... ok. Poszlo to samo. monterzy zamowieni na 2 dni puzniej od zlozenia zamowienia miedzy 18-20 wieczorem. Monterzy dzwonia o 11 rano przepraszamy ale zamowienia nie zrealizujemy bo taka usluga nie moze zostac u Pana wykonana bo trzeba byloby przeprowadzic 21m kabla i zamontowac 3 slupy. Mowie co?! Kiedys byl internet i nie bylo problemow. A monterzy nawet nie zobaczyli jak to wyglada bo ich wgl nie bylo (Super).

Dzwonie na infolinie konsultantka mowi: Oni musza doprowadzic ta usluge i to jest bujda z ich strony. Ok zamowienie poszlo jeszcze raz. Dzis dzwonie zamowienie znowu nie zostalo zatwierdzone i bym czekal na darmo. Dzwonie na dzial techniczny. Zmowienia nie ma Pan niby przyjal ale czy jest to nie wiem. Co mam robic?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Można złożyć reklamację. Tylko nie wiem czy jest sens. Zamówienie to wstępny etap, a internet nie jest usługą powszechną i wszędzie nie musi być podłączony. Mapy i systemy internetowe nie zawsze są precyzyjne.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Sasiad na przeciwko ma. obok mnie tak samo. Technicy nawet nie raczyli przyjechac zobaczyc... Ale dzwonic to dzwonia co chwile a ja chce normalnej odp. Rozumiem nie ma i tyle ok... Wezme lte w orange bo dobry zasieng mam i po bolu ale takie obiecywanie to nie na miejscu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Nie wiem jak to wygląda u Ciebie. A Ty masz kable miedziane u siebie czy miałeś?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Nawet nie jestem w stanie Ci odpowiedziec ale na 99% tak. Przynajmniej tak twierdzi Pan ktory ma za 2msc montowac swiatlowod.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z realizacją zamówienia orange love pomocy

Tam jest stara infrastruktura i od dawna nic nie bylo zmieniane. Ostatni internet jaki mielismy to speedtouch modem 512kb/s od Starego orange wtedy chyba Neostrada TP. na oko 8-10 lat temu 😞 Wiem smutne ale mieszkalem gdzie indziej i nikt z domownikow nie udczuwal potrzeby stalego internetu tylko 2g potem 3g no i lte.