Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z catshare, fileshare itp


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Hej, właśnie miałem założyc podobny wątek gdy natknąłem się na ten. W orange od miesiąca i dziś pierwszy raz chciałem skorzystać z catshare i ten sam efekt. Czy dostałeś już odpowiedź z serwisu?

Niestety serwisy hostingowe które nadużywane są do rozpowszechniania pirackich treści wydają się być "mało lubiane' przez orange. Testowałem catshare i fileshark a w internecie masa postów tweż o innych. Co prawda starych ale jednak. Czy coś jeszcze jesteśmy w stanie zaradzić w tym temacie? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Cześć.

 

Orange mówią iż nie blokują transferów. Jak napisałem do catshare że występuje niski download to podarowali mi 3 dni za free.

 

Natomiast uważam iż problemem jest orange. Inny dostawca interentu ( UPC ) nie ma takiego problemu i udostępnia całe swoje łącze do korzystania z tytułowych serwisów.

 

Tak jak już wcześniej pisałem, w godzinach porannych 7 - 8, transfer jest maksymalny, natomiast poźniej spada diametralnie. Można posłużyć się również serwisem tb7.pl, gdzie download jest wyższy niż korzystanie z bezpośredniego hostingu.

 

Problem ten myślę iż może posłużyć do skutecznego wypowiedzenia umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37224
  • 1375

Problem z catshare, fileshare itp

Owszem może być to podstawą do rozwiązania umowy, ale przez operatora z karą za niedotrzymanie umowy.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

A ja mam następujący problem. korzystając z tych samych serwisów transfer mam ograniczony do 1200 KB/s.

ściągając ten sam plik na innym komputerze w sieci domowej transfer jest na poziomie 9,200KB/s. (próbę wykonano na 3 różnych komputerach)

mam neostradę 80/8 odległość do centrali 300m

czyżby ORANGE blokowało transfer w sieci lokalnej???

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37224
  • 1375

Problem z catshare, fileshare itp

Wifi czy kabel?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z catshare, fileshare itp


cosiktam napisał(-a):

A ja mam następujący problem. korzystając z tych samych serwisów transfer mam ograniczony do 1200 KB/s.

ściągając ten sam plik na innym komputerze w sieci domowej transfer jest na poziomie 9,200KB/s. (próbę wykonano na 3 różnych komputerach)

mam neostradę 80/8 odległość do centrali 300m

czyżby ORANGE blokowało transfer w sieci lokalnej???

 


@cosiktam A ja tez mam taki sam internet ale idzie bez problemu


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

oczywiście że kable.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Czy ORANGE może blokowac transfer danego komputera w sieci? Zmieniałem MAC adres, ip i nadal to samo....

Anonim

Nie dotyczy

Problem z catshare, fileshare itp


cosiktam napisał(-a):

Czy ORANGE może blokowac transfer danego komputera w sieci? Zmieniałem MAC adres, ip i nadal to samo....


@cosiktam Jaki masz router ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32539
  • 37224
  • 1375

Problem z catshare, fileshare itp

Bo sieci lokalnej nie powinno być problemów. Ew. wina kabla/karty sieciowej.