Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prędkość internetu LTE


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Prędkość internetu LTE

@Mateusz99J tą mapa podaję tylko licencję jakie są przyznane na dany nadajnik. Trzeba brać poprawkę na pasma jakie faktycznie działają na nadajniki.

 

@agat13 program do sprawdzania agregacji j wymuszania to HManager, ale dotyczy tylko routerów Huawei. Tu jest inny router i nie wiem, czy zadziała. Można spróbować.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 0

Prędkość internetu LTE

Są to 2 takie anteny najtańsze jakie znalazłem na allegro. A każda z tych anten ma kabel o długości 20 m.

Pozdrawiam


1111.png
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość internetu LTE

@agat13  ma agregacjie pasm i korzysta z niej, tam pewnie nadajnik przeciążony, dlatego raz ma szybko, raz wolniej. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Prędkość internetu LTE

@Mateusz99J  jeśli to są takie anteny to nie są LTE. I nie 20m kabla, bo zysk zerowy na takiej długości. LTE są panelowe dwupolaryzacyjne. Zerknij na stronie firmy Dipol 

Aleja Prymasa Tysiąclecia 76G, 01-242 Warszawa

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Prędkość internetu LTE

@Mateusz99J antenki nie są rewelacją, ale zawsze sygnał jest brany poza murami budynku, więc już zawsze coś lepiej.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Prędkość internetu LTE

@Anonim  masz zapewne rację, ale trzeba wielu składowych na sukces. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 0

Prędkość internetu LTE

Probowałem ustawić na IPv6 jednak przy probie połączenia za każdym razem wyskakuje niepowodzenie.

Pozdrawiam 


1111.png
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość internetu LTE

@agat13  jak @Mateusz99J  ma szybkość 150Mb/s czy coś około, to jest dobra, niech ten sprzęt i anteny zostawi w spokoju, lepiej nie będzie, za dużo gimnastyki z lepszymi antena mi i trzeba je poprawnie dostroić. 

 

@Mateusz99J  uzupełniłes wszystkie pola, wraz z Login i hasłem 😎 Tam trzeba wpisać to, hasło takie jak Login. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Prędkość internetu LTE

@Anonim  sorki, ale gdzie @Mateusz99J  napisał, że osiąga 150Mb/sek? To @ketrasaArtur  się "chwalił" a nasz postodawca pokazał screena z kilkumegowymi transferami. Ustalmy to więc...na tych antenach nie ma szans....bo bardziej przeszkadzają niż pomagają ( to tylko moja opinia)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 0

Prędkość internetu LTE

A czy ta antena będzie dobra? 

Pozdrawiam


1111.png