Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Na szczęście orange na powitaniu uprzedza że rozmowa jest nagrywana. Jesli to prawda to dowodów jest dziesiątki jak nie setki od 2019 roku.

ponawiam wątek aby zainteresowani tematem nie musieli przewijać i naprawdę proszę żeby osoby nie zainteresowane pomocą nie zabierały glosu bo już za długo słucham usprawiedliwień pracowników orange!

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

A jakiej pomocy oczekujesz nadal?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Chciałbym wiedzieć gdzie mogę się zwrócić aby odnaleźć zwierzchnika osób które: wprowadzały do systemu biura obsługi informacje że:

1. nie mamy możliwości technicznych - kłamstwo

2. mamy możliwości techniczne ale do 20mB - kłamstwo które całkowicie zaprzecza punkt 1

3. nie ma nas w domu czy też brak kontaktu wielokrotnie

4. 14 grudnia ostatni sms orange "podtrzymujemy decyzję z dnia 07.08.2020 ; 30.09.2020: 02.12.2020 oraz   12.12.2020. zgłoszenie zostawiamy bez rozpatrzenia.

Chciałbym poprostu wiedzieć kto to rozpatrzył, kto stwierdził i na jakiej podstawie i jeszcze raz skoro 14 grudnia 2020 roku ktoś podrzymał i rozpatrzył to jakim cudem 17 grudnia wczoraj. Monter miły młody chłopak nie mam nic do niego jak mówiłem wcześniej w niecałą godzinkę podłączył mi internet domowy do 80mb i na kablu odczyt speed test wskazuje 72mb. Prośba o dotarcie do źródła i konsekwencje dla osób odpowiedzialnych za nierzetelną pracę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Jedyny numer kontaktu z Orange to 510100100.
Inny numerów kontaktowych nie otrzymasz. Są to numery wewnętrzne na cele służbowe.

Informacje przekazane na forum na razie nie świadczą o nierzetelnej pracy.

Jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzią na reklamację, to można skorzystać z możliwości przedstawionych w stopce pisma.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Całkowicie zdaję sobię sprawę że dla wielu uczestników forum wychodzę na idiotę, ale jeśli jest ktoś kto wierzy w moje słowa i wie jak załatwić tą sprawę to proszę o komentarz na forum

numer 500 100 100 to naprawdę nieoceniona pomoc w tej sprawie, od 2 lat nie wiedziałem jak go zdobyć jeszcze raz dziękuję.

 

___________

* Wpis poddany edycji - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Zaczynając od faktu, że masz damski nick i avatar a używasz czasowników w rodzaju męskim. Bądź poważny, to będziesz traktowany poważnie. Innych numerów telefonicznych nie ma. Chyba nie oczekujesz, że ktoś Ci poda prywatne komórki dyrektorów na forum. Poza tym w internecie jest coś takiego jak social media. Może warto się rozejrzeć 🙃

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

Próba wyłudzenia umowy przez montera w Kowarach

Rozumiem że przez nick mojej żony całą rozmowę traktujesz niepoważnie, wydaje mi się że wspomniałem że umowa jest na moją żonę a cała sytuacja zaczęła się od tego że nie chciałem podpisać umowy na siebie ze względu że żona dostała propozycję zamiany internetu mobilnego na kabel za free, co bardzo nie spodobało się Panu Przemysławowi B i dał temu wyraz w rozmowie telefonicznej. Jeśli to pomoże w tej sprawie to mam na imię Mariusz i używam nicka żony przypisanego do konta