Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia w Cyber Tarczy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Od nowa muli. Czyli nie naprawili jeszcze awarii albo są "zainfekowani".

 

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@witek1358, a masz włączone powiadomienia? U mnie wczoraj muliło, ale dzisiaj jest ok. Pewnie coś na rzeczy jest. Inne testy i program antywirusowy Norton nie widzą nic niepokojącego, lecz kamień na sercu nadal jest.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Qrcze, zaraz dostanę nerwicy. Raz muli, jak chociażby teraz, a innym razem po chwili mam komunikat, że jest ok. Czy oprócz formularza kontaktowego i adresu mailowego, ta firma, mająca swą siedzibę w Warszawie ma jakieś telefony? Proszę moderatorów o takie info w PW. Chciałbym na żywo usłyszeć człowieka po drugiej stronie, tak jak to jest w innych podmiotach. Bo jeżeli CyberTarcza jest tak poważnie traktowana na blogu i spotkaniach, to kłóci się z niepoważnym traktowaniem zgłoszeń w przeciągającym się  czasie. A ten, to pole manewru dla hakerów.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Spokojnie @Anonim 🙂

 

Może coś @Rosiu tutaj doradzi, dostrzeże? 🙂


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Z radością wspomogę, CT to moje życie :), jeno jakieś konkrety by się przydały, bo póki co problem wygląda mocno ogólnie.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy


@Rosiunapisał(-a)

Z radością wspomogę, CT to moje życie :), jeno jakieś konkrety by się przydały, bo póki co problem wygląda mocno ogólnie.


@Rosiu, witam żywą istotę po drugiej stronie. Szkoda, że nie zajrzałeś na pierwszą stronę tego tematu. Od tego się zaczęło. Narzędzia CT i Norton mówiły co innego. Potem dostałem dwie odpowiedzi na moje zgłoszenia.

CERT.PNG2 Cert.PNG

No i ciut się poprawiło z tym wyłącznikiem. Ale kilkakrotnie, w przeciągu tego okresu od zgłoszenia, raz muliło mi powiadomienie z CT, nie pokazując komunikatu i kółko się kręciło jak w liczniku prądu. A czasem od razu, albo po krótkim ładowaniu, powiadomienie nie zgłaszało zagrożeń. Przed obecnym logowaniem, komunikat miałem ok. Opis, kiedy tak się działo, masz w postach, dlatego się streszczam.Mam Neostradę 10Mb w pakiecie Orange Love.

Po pierwszych zgłoszeniach zarówno na formularzu, jak i mailowo ponowiłem, ale na te drugie zgłoszenia zero reakcji. Czy to Ci wystarczy?


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Sorry, zgapiłem się z pierwszą stroną. Przez chwilę faktycznie był problem z "kółeczkiem", z tego co wiem, to już nie ma, ale jeszcze dopytam i odpiszę.

I tak, zdecydowanie lepiej, niż na cert.pl pisać do nas 🙂 Albo do mnie na PW.

Wrócę z odpowiedzią tu na forum.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@Rosiu, więc nie będę chwalił dnia przed zachodem słońcaEmotikon: Szczęśliwy (to o przysłowiu) A i tak jest cudownie w jesiennych barwach. Oby jak najdłużej. Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@Rosiu, słońce i CT gdzieś za horyzontem, ale nie u mnie.Nie wiem, co o tym myśleć, ale swojego życia bym nie oddał za to, co Ty tak "kochasz". Najświeższy wycinek:

Brak CT.PNG

Możesz klikać w wyłącznik do woli i powrót powyższego komunikatu.

@Rosiu, jeszcze mam pytanko. Jak się logować do usług bezpieczeństwa? Mail oczywisty, ale hasło skąd...z konta, czy jakiejś rejestracji, której nie widać?

log do CertOr.PNG


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Damn. Jak mi podasz na PW login usługi to przyjrzę się (w zasadzie nie ja 😉 ) dokładniej.

Logowanie jest dla użytkowników usług biznesowych. I dla adminów. I dla produkujących treść, czyli dla mnie 🙂