Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powiadomienia w Cyber Tarczy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@Rosiu, otwórz PW-dziękujęEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Ooo! kolejne zaskoczenie! Powiedz mi @Rosiu, jak to się dzieje, że wczoraj na Chrome oraz IE nijak nie mogła "zaskoczyć" CyberTarcza u mnie, stąd zapewne byłem bardziej pobudzony ??? Natomiast dzisiaj okazuje się, że все в порядке (wszystko w porządku) Emotikon: Zaskoczony

CT z 3dni.PNG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Jaki jest sens, że wchodzisz na tą stronę i to sprawdzasz, jak to nic nie daje?:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Coś tam daje ale niewiele...

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Właśnie mi o to chodzi, szkoda zachodu. Tak jakbym sobie sprawdzał temperaturę dobrze się czując.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Dla mnie ta strona jest niezbędna w jedynej sytuacji: gdy ktoś ma ADSL i własny router i nie ogarnia sprzętu. Jest tam info czy można odpytać router z zewnątrz przez stronę www.
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@-brtk-, sęk w tym, że najwięcej problemów pojawia się ze stron powiązanych z Orange, a ponieważ na ADSL-u mnie ma chronić sieć, więc co w tym widzisz dziwnego? Umowa i mój komfort to podstawa. Nie podzielam beztroskich zachowań, gdy świrów w necie multum. 


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

W sumie trudne pytanie... Może dlatego, że jest dobrze? I - jak widzisz po treści - nastąpiły pewne zmiany, na lepsze.

Jakby coś było nie tak, to dawajcie znak tutaj, takie lagi jak do tej pory nie powinny już się zdarzać.

@Anonim- to, o czym pisałeś wcześniej, to też efekt powyższego. Jakby dalej się powtarzało to uprzejmie proszę jak wyżej.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@Rosiu, cieszy mnie fakt poprawy. Oby tak dalej, dlatego dostajesz w nagrodę słowo dziękujęEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Serce Serce Serce