Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie wsi do centrali


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podłączenie wsi do centrali

Witam, mieszkam na wsi Brzózki (Zachodniopomorskie), po przez którą idzie linia światłowodu.  Jednak miejscowość w obu kierunkach jest oddalona od centrali o 10km, czy istnieją możliwości napisania grupowego wniosku, zebrania podpisów o stworzenie infrastruktury  która umożliwi podłączenie  do internetu ?

6 ODPOW. 6

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Podłączenie wsi do centrali

Napisz taki wniosek i zbierz podpisy wszystkich tych którzy chcą być podłączeni i zanieś do salonu Orange lub wyślij na ich adres korespondencyjny. Jeśli będzie im się to opłacało to podłączą wasz. 🙂

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Podłączenie wsi do centrali

Aha,a wniosku jako takiego nie ma więc sam musisz coś wymyślić i zebrać pod tym podpisy.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Podłączenie wsi do centrali

A kontaktowałeś się w ogóle z infolinią, żeby sprawdzić czy możesz złożyć zamówienie? Bo może jednak jest opcja instalacji. No a jeżeli nie ma to myślę, że wniosek, tak jak napisał w pierwszym poście pszprega, jak najbardziej. Najlepiej jakby sołtysa zagonić do roboty. Jeżeli będzie odpowiednia ilość osób zainteresowana instalacją usług to i firma pewnie zainteresuje się rozbudową sieci.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Podłączenie wsi do centrali

Oczywiście, dzownię co roku otrzymując tą samą odpowiedź.

Taki wniosek powinien zostać złozony w salonie czy przesłany na email ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Podłączenie wsi do centrali


Van_Zan napisał(-a):

Witam, mieszkam na wsi Brzózki (Zachodniopomorskie),


Wg danych statystycznych Brzózki mają 160 mieszkańców czyli  ~40-50 domów. To jest ilość do "zagospodarowania" 😄 przez Orange...

 Tak jak już pisali koledzy: Zebrać podpisy wszystkich mieszkańców i z pismem przewodnim wysłać do Orange.

 A najlepiej do tego dołączyć zlecenia z każdego domu na zainstalowanie internetu... 😄

 

Ja wiem że to trochę papierzysków ale to są argumenty...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

Podłączenie wsi do centrali

Pismo najlepiej na adres korespondencyjny proponuję wysłać, czyli ul Jagiellońska 34; 96-100 Skierniewice (polecony ze zwrotnym potwierdzeniem). I myślę, że nie zaszkodzi napisać, że osoby wskazane w piśmie deklarują zawarcie umowy po realizacji rozbudowy sieci.