Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie światłowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Podłączenie światłowodu

Witam.Właśnie dziś się dowiedziałem że w naszym miasteczku będzie ciągnięty światłowód ORANGE.Chciałbym zapytać czy przy instalacji w domu światłowodu jest jakaś opłata ponieważ gdy kiedyś instalowano mi telefon stacjonarny uiszczałem  opłatę za instalację.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@brunoCo do aktywacji może być do 50 zł a pozostała opcja o której wspominał @Piotrekk85 to płatna asysta. Ale nie ma opcji do podłączenia do lokalu/budynku te koszty pokrywa Orange a nie ty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@brunoNie ma opłaty takiej jak za telefon analogowy. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Podłączenie światłowodu

Dziękuję za odpowiedż.Pozdrawiam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie światłowodu

W wybranych promocjach płacisz aktywację. Dodatkowo jeśli potrzebujesz zrobienia tzw. sieci domowej (np. do odległych pomieszczeń instalację lub coś niestandardowego) to koszt 149 zł.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Podłączenie światłowodu

Aha to jednak jakaś opłata jest.A można wiedzieć jakie to promocje i jakie opłaty za nie?Chodzi o te opłaty aktywacyjne.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie światłowodu

@brunoCo do aktywacji może być do 50 zł a pozostała opcja o której wspominał @Piotrekk85 to płatna asysta. Ale nie ma opcji do podłączenia do lokalu/budynku te koszty pokrywa Orange a nie ty.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Podłączenie światłowodu

Dziękuję Piotrekk85 i vdsl2 za poświęcony czas i wyczerpującą odpowiedż. Życzę miłego wieczoru.