Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 103
  • 369
  • 0

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Hej. 2-3 tygodnie temu zgłosiłem usterkę Neostrady. Usterka została naprawiona i net działa sztywniutko, ale z ciekawości rzuciłem okiem na link, pod którym jest status mojego zgłoszenia i okazało się, że jest otwarte. Mam olać sprawę, czy zgłosić do Orange, że internet działa, aby zamknąć zgłoszenie?

 

 

 

____________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

@atlas_cudow  według mnie to niedopatrzenie w odpisaniu zlecenia naprawy. W zależności jak było oznaczone ( można/nie można korzystać z usługi) tak zostanie ewentualnie naliczona bonifikata za uszkodzenie. Ja bym zadzwonił i zweryfikował czy rzeczona się należy i poprosił o zamknięcie zlecenia naprawy na infolinii 

Samo zgłoszenie uszkodzeniowe nie ma wpływu na działanie usługi 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2832
  • 7103
  • 184

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Jak działa, to bym nie ruszał. Ktoś gdzieś źle kliknie i znowu popsuje...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

@atlas_cudow  według mnie to niedopatrzenie w odpisaniu zlecenia naprawy. W zależności jak było oznaczone ( można/nie można korzystać z usługi) tak zostanie ewentualnie naliczona bonifikata za uszkodzenie. Ja bym zadzwonił i zweryfikował czy rzeczona się należy i poprosił o zamknięcie zlecenia naprawy na infolinii 

Samo zgłoszenie uszkodzeniowe nie ma wpływu na działanie usługi 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 103
  • 369
  • 0

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Działa, działa ale znając życie w Korpo oni mają to w raportach i pewnie ktoś nie dostanie premi, za długi czas realizacji taska.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12998
  • 53386
  • 620

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

@atlas_cudow  systemy są sprzężone i widać w systemach nadzoru od kiedy działa. Tego nie oszukasz. Otwarte zlecenie to zwykle niedopatrzenie 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 103
  • 369
  • 0

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Na bonifikacie w ogóle mi nie zależy. Raczej pytam po kątem opiekuna sprawy, żeby nie miał drzazgi w postaci "długiej naprawy". Jutro zadzwonię na infolinię żeby zamknęli zgłoszenie:)


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2516
  • 9023
  • 45

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Daj sobie spokój i ciesz się netem. Wszystko jest w systemach i doskonale wiedzą co, gdzie i kiedy. Nie ważne co Ty widzisz jako klient. Ważne co oni widzą w swoich systemach. A widzą znacznie więcej i lepiej. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

Ja bym proponował jednak kontakt z czatem/infolinią.

Za ileś miesięcy problem z internet może wystąpić, a potem czasem może pojawić się trudność bo są dwa otwarte zgłoszenia w tej samej kategorii.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 19
  • 0

Otwarty status zgłoszenia usterki. Chociaż dawno naprawiona. Zgłaszać to Orange?

zgłoszenia uszkodzeń zamykane są przez montera. Możliwe, że zapomniał "odklikać". Nie ma to wpływu na korzystanie z usługi i kolejne zgłoszenia w przyszłości.