Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange wypowiada umowy na światłowód


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Orange wypowiada umowy na światłowód

Jakiś czas temu pisałem na temat wypowiedzenia umowy przez Orange internetu światłowodowego. Niestety komentujący na forum pracownicy Orange napisali nieprawdę. Poniższy email oznacza że Orange wyłączy wam usługę i przestanie was uznawać za swojego klienta - co dzisiaj się potwiedziło wyłączeniem usługi.
Mam nadzieję że przeczytacie zanim michał skasuje tego niewygodnego dla Orange posta.

 

 

Dzień dobry, aktualizujemy portfolio naszych promocji, aby móc dostarczać rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Dlatego rozpoczynamy wyłączanie usług w ramach promocji, z której Pan obecnie korzysta. Na adres korespondencyjny wysłaliśmy w tej sprawie list, w którym wskazujemy datę odłączenia oraz numer usługi. Co proponujemy w zamian Zależy nam, aby nadal korzystał Pan z naszych usług, dlatego proponujemy przedłużenie umowy na warunkach aktualnej promocji. Szczegóły propozycji są dostępne pod nr 801 234 567 lub w salonach Orange. Zachęcamy także do odwiedzenia strony www.orange.pl gdzie znajdzie Pan najkorzystniejszą ofertę. Jak zwrócić urządzenia Po wyłączeniu usługi prosimy o zwrot modemu (i dekodera) wraz z zasilaczami, z których Pan obecnie korzysta, w terminie do 14 dni od daty rozwiązania umowy. Spakowane w jedną paczkę urządzenie i pozostałe elementy może Pan zwrócić: bezpłatnie - w dowolnym salonie Orange, bezpłatnie w dowolnym paczkomacie InPost, płatnie – wysyłka na adres: Zwrot Detaliczny Orange, Ceva Logistics, ul. Południowa 2, 05-850 Ołtarzew, z dopiskiem "Zwrot dzierżawionych sprzętów". Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą. Pozdrawiamy Orange

 

 

24 ODPOW. 24

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wypowiada umowy na światłowód

@euzebiusz  po pierwsze to na forum komentarze piszą w większości klienci usług nie pracownicy Orange, moderacja raczej się nie udziela, a jak już to czuwa nad zgodnością z regulaminem forum, po drugie opisz dokładniej co Cię spotkało, tzn. jaką dotychczas miałeś umowę i na co (terminowa czy bezterminowa, internet w jakiej technologii, usługa łączona czy nie (sam net czy z tv i telefonem). Oczywiście napisz co zaproponowano w zamian.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Orange wypowiada umowy na światłowód

@euzebiusz 

Nie wiem co czytałeś, ale to co przytoczyleś jest dość jednoznaczne. Oczywiście że odłączyli ci usługi skoro nic nie zrobiłeś. Czemu się dziwisz i do kogo masz pretensje?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Orange wypowiada umowy na światłowód

Piszesz nieprawdę. Moderacja się udziela, ponieważ usuwa posty i mogę to udowodnić.

 

Miałem umowę bezterminową, sam internet światłowodowy 300 Mbitów.

Poprosiłem o przedstawienie opcji, ale nikt z Orange więcej nie się nie odezwał, ani mailowo, ani telefonicznie więc nie dostałem żadnej oferty "w zamian".

Dzisiaj w nocy światłowód przestał działać a infolinia poinformowała mnie że nie jestem już klientem Orange.

 


________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Orange wypowiada umowy na światłowód

Nie dziwię się tylko informuję innych użytkowników światłowodu, bo infolinia może wprowadzić ich w błąd.


Ja zostałem poinformowany że ten email nie jest żadnym wypowiedzeniem i nawet jeśli nie wybiorę innej umowy ani pakietu będzie działał na starych warunkach.

 

Uważasz to za normalne że Orange wypowiada umowy swoim klientom? Popierasz takie działania?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Orange wypowiada umowy na światłowód

@euzebiuszto co ja popieram czy nie to nie Twoja sprawa. Skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to mogę tylko rozłożyć ręce i współczuć. Ja na pewno nie doradzalem ci ignorowania wypowiedzenia. Wiadomo że każdą umowę można wypowiedzieć. Tryb wypowiedzenia umowy jest w niej określony. Skoro dostałeś wypowiedzenie to umowa została rozwiązana.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wypowiada umowy na światłowód


@euzebiusznapisał(-a)

Piszesz nieprawdę. Moderacja się udziela, ponieważ usuwa posty i mogę to udowodnić.

 

Miałem umowę bezterminową, sam internet światłowodowy 300 Mbitów.

Poprosiłem o przedstawienie opcji, ale nikt z Orange więcej nie się nie odezwał, ani mailowo, ani telefonicznie więc nie dostałem żadnej oferty "w zamian".

Dzisiaj w nocy światłowód przestał działać a infolinia poinformowała mnie że nie jestem już klientem Orange.

 

 


@euzebiusz   moderacja usuwa posty lub je zmienia jeśli są niezgodne z regulaminem forum (należy go przeczytać i zaakceptować podczas rejestracji na forum), mi też się zdarzyło że usunięto moje posty naruszające ów regulamin (więc nie miałem pretensji). Poza tym dostałeś pismo od Orange i mogłeś się do niego ustosunkować czyli dopytać o nową ofertę i możliwości, a teraz masz obiekcje nie wiem do kogo... do nas klientów operatora, do moderacji forum, nie wiem...

 


________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 34
  • 0

Orange wypowiada umowy na światłowód

Nie, mam problem z wprowadzaniem w błąd przez infolinię.

Dlatego mam nadzieję że ktoś z klientów (nie pracowników) który się zetknął z taką sytuacją napisze co zrobił w przypadku wprowadzenia w bład.

 

Informacja dla j131 - brak zamieszczenia w komunikacie słowa "wypowiedzenie" skutkuje nieważnością wypowiedzenia (informacja od prawnika).

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange wypowiada umowy na światłowód


@euzebiusznapisał(-a)

Nie, mam problem z wprowadzaniem w błąd przez infolinię.


Czyli złóż reklamację na to że zostałeś wprowadzony w błąd z uzasadnieniem i czekaj na odpowiedź.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Orange wypowiada umowy na światłowód

@euzebiuszno to skoro nie dostałeś wypowiedzenia to reklamuj. Nie wiem jak ci wygodniej: dzwoń, pisz pisma, udaj się do salonu...

 


________________
* Wpis poddany edycji – moderator Michał