Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Właśnie wyłączono mi światłowód. Czemu, nie wiadomo, usługa była przepisana na zonę i słyszę na infolinii, że jest w trakcie wyłączania, wczesniej był VDSL. Ale cudnie, nikt nic nie wie 🙂 Jestem zadowolony z usług operatora nr 1

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

@robsit  Czasem tak jest,że się login i ID pokrywa. Tu problem prawdopodobnie było omyłkowo zdjęte ftth zamiast linii miedzianej. Stąd bałagan

Dobrze że już jest ok

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

47 ODPOW. 47

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange - operator nr 1

może jest nieuregulowana wpłata ?

zadzwońcie najlepiej na infolinię z zapytaniem dlaczego jesteście odłączani. może to zwykła pomyłka i da się to odkręcić.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1

Mam polecenie zapłaty, nie muszę się martwić o płatności, bo sa uregulowane automatycznie. Infolinia jest w konfuzji, bo nie wiedzą co się dzieje


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Na pewno wyłączana ? Przy cesji zmienia się hasło do połączenia z internetem. Wystarczy zresetować modem i pobierze nowe hasło.
Jeśli jest faktycznie odłączana to składaj reklamację i żądaj przywrócenia. Dostałeś sms o konieczności zwrotu modemu ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1

Był reset, ale to nie od dzisiaj jest cesja. Działa od ponad miesiąca i nagle sru.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange - operator nr 1

dzwoń na infolinię i wyjaśniaj. Pomyłki się zdarzają 😉 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 21
  • 0

Orange - operator nr 1

Tak zrobiłem, ale jest nie wiedzą o co chodzi, bo podobno umowa została wypowiedziana, hehehe


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

ja bym pytał kto wypowiedział a jeśli oni to niech podadzą punkt i paragraf regulaminu na podstawie którego to zostało wykonane.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 56
  • 1

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Miałem podobną sytuację z wyłączeniem usługi internetu .Posiadałem vdsl do 80 Mb/s zamówiłem aneks do umowy na przejście na światłowód ,z którego zrezygnowałem zgodnie z umową przed upływem 14 dni. Internet FTTH został mi odłączony na drugi dzień po zgłoszeniu rezygnacji, ale starej usługi mimo zapewnień już mi nie przywrócili .Po telefonach dowiedziałem się ,że w systemie  mają zarejestrowaną rezygnację z internetu a nie rezygnacje z aneksu do umowy. Zamówiłem ponownie internet  i po reklamacjach dostałem rekompensatę za dni w których nie miałem internetu .


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Orange - operator nr 1, a światłowód wyłączają z niewiadomych powodów

Ewidentnie trzeba szybko w tym przypadku wyjaśniać sprawę, bo może w międzyczasie jakaś pomyłka lub błąd w systemie wystąpił. Skoro na infolinii nie potrafili wyjaśnić, spróbuj na czacie Orange.pl, ponieważ tam zdarzają się bardzo ogarnięci konsultanci, ewentualnie poproś tam o połączenie z kimś, kto miałby większą wiedzę w tym temacie. Sprawdź jeszcze kiedy kończy okres rozliczeniowy, bo może wystąpiła taka sama sytuacja jak u przedmówcy, że zamiast cesji została wprowadzona jakaś rezygnacja i właśnie teraz na koniecokoniec rozliczeniowego dokonano odłączenia. Warto to wyjaśnić, jak się nie uda to wtedy najlepiej złożyć reklamację. Ja bym taką ścieżką pokierował się w celu jak najszybszego wyjaśnienia i przywrócenia internetu światłowodowego.