Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

Od grudnia 2017 mam pakiet do 20 Mb/s, od tamtego czasu do teraz uzyskuje realnie 11-13 Mb/s w zależności od dnia. Wcześniej miałem 10 Mb/s i cały czas miałem synchronizację na ~12000 Kb/s, teraz na lepszym pakiecie mam 14000-17000 z tego co zaobserwowałem. Dodatkowo też na początku miałem masę błędów ES i SES (czasami 500-1000). Nie miałem żadnego zrywania połączenia czy czegoś, chyba wszystko działało tak jak trzeba. Tutaj wstawiam jak to wygląda aktualnie, ostatnio błędów jest o wiele mniej.oxZFqy5

Teraz pytanie, czy u mnie linia nie pozwala na więcej czy to coś innego? Na mapie zasięgu jak sprawdzałem to pokazuje mi do 20 Mb/s.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Tak zachowuje się linia jak są błędy czy można mieć więcej to ciężko ocenić tylko może to sprawdzić technik ale na dzień dzisiejszy masz wszystko OK z umowa od 10 do 20MB wiec nikt Ci tego nie poprawi wszystkie zalecenia będą odrzucane.  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Tak zachowuje się linia jak są błędy czy można mieć więcej to ciężko ocenić tylko może to sprawdzić technik ale na dzień dzisiejszy masz wszystko OK z umowa od 10 do 20MB wiec nikt Ci tego nie poprawi wszystkie zalecenia będą odrzucane.  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

Wiem, że mam wciąż prawidłową prędkość, chciałem tylko wiedzieć czy tak ma być czy coś u mnie/orange jest nie tak. Te błędy w ogóle mogą wpływać jakoś na działanie internetu? Niczego dziwnego nie zauważyłem, raz na jakiś czas tylko livebox potrafi stracić synchro na chwilę i nie jest to jakoś uciążliwe, z tym że na opcji do 10 Mb/s tego nie miałem (pewnie dlatego że w ogóle błędów nie było)

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50A czy masz telefon Voip czy analogowy? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

telefon voip

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50A masz podłączony przez podobny taki spliter  ?

beznazwy.png

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

Jeśli chodzi o telefon to on jest bezpośrednio podłączony do liveboxa, tak samo jak livebox do gniazdka telefonicznego w ścianie.

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Ok czasem są podpięte takie splitery i one trochę brużdżą na linii jeszcze sama wymiana kabla od gniazdka do routera pomaga  


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

No ale tak ogólnie te błędy mogą jakoś niekorzystnie wpływać na działanie internetu?

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Jak masz tylko ES 68 na trzy dnie to nie możesz mieć więcej nawet 100 dziennie to nie wpływa na działanie chyba że będziesz miał SES to będzie gorzej niż masz ale teraz masz 0. Wiec niema obawy na działanie usługi.