Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

To właśnie z tym jest różnie, teraz jest niby mało ale tak jak pisałem w pierwszym poście początkowo przy synchronizacji 16000-17000 Kb/s miałem przykładowo 1000 ES i 500 SES albo na odwrót już nie pamiętam i to w ciągu dnia. Rozumiem im większa synchronizacja w moim przypadku to tego więcej będzie ? Przy takich wartościach już chyba powinno coś się dziać?

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Może być coś nie tak z polaczeniem kabla w gniazdku lub do routera  tez może odłączyć telefon na noc i zobaczy jak się zachowuje.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

No w sumie wątpię, bo te błędy się zaczęły przy przejściu z 10 na 20 Mb/s, a livebox cały czas jest podłączony i kabli nie ruszam już od dłuższego czasu. Myślę że to po prostu ta linia coś nie domaga skoro teraz na w miarę niskiej synchronizacji błędów nie ma praktycznie, a jak złapie większą to te błędy się tworzą bardzo szybko. Pewnie jakbym go zrestartował w nocy i złapałby trochę więcej to błędy by się znowu pojawiły.

Anonim

Nie dotyczy

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

@danios50Jak będzie to meczące to mogą Ciebie z migrować do 10Mb wiec linia nie wyrabia kiedyś za czasów TP to nie sprzedali Ci większej  prędkość bo widzieli w salonach co mogą ci zaoferować.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Orange love do 20 Mb/s normalne prędkości

No u mnie było tak, że z końcem umowy przeszedłem na ten pakiet orange love (chyba z funpacka czy coś) i konsultant zaproponował że można zwiększyć też prędkość do 20 Mb/s. No tak jak pisałem działać to działa chyba normalnie, nawet jak była masa błędów, więc sobie dam z tym spokój. Jak będzie jakimś cudem gorzej to pozostaje opcja z zmniejszeniem do 10 tak jak napisałeś.