Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@Wiktor - dokladnie tak.

 

Temat mysle do zamkniencia, wylączone przez BOK juz dawno :).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 8
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?


@Anonimnapisał(-a)

@PeterMac w starym Mój Orange można było wyłączyć darmowe wi-fi, teraz tylko poprzez czat czy telefon można to zrobić, informacyjnie kontakt z Orange.


Chciałem tylko zaznaczyć, że pozabawianie użytkownika możliwości wyłączenia tego guana w jakikolwiek sensowny i szybki sposób (opcje funboksa, portal orange.pl) jest szczytem głupoty w wykonaniu orange.

 

Co wiecej na infolini gorliwy konsultant nakryzczał na mnie, że czego ja chce i że tak tak ma być... po zapytaniu "ale dlaczego i z czego to wynika?" stwierdził szybciutko, że przełączy mnie do działu technicznego. W dziale technicznym konstultant wyłączył usługę z przykazem zrestartowania funboksa za kilka godzin a zapytany gdzie to wylaczyc w nowym panelu odparł że "przecież w sekcji z urządzeniami w ustawieniach funboksa". Niestety musiałem mu zaraportować, że tam takiej możliwości nie ma, bo nie da sie wybrać urządzenia i dostać dodatkowych informacji o nim bądź jego opcji...

 

Orange - popraw panele i nie zmuszaj nikogo do używania głupawej usługi!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

wojtek - jest dokladnie tak jak napisales w 100% popieram, chociaz nawet jakby sie tego nie wylaczylo to nie ma sie czym przejmowac pasmo jest odseperowane od naszej sieci prywatnej WiFi w pelni, po prostu jest. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@-wojtek te darmowe wi-fi od Orange to usługa, wcześniej była możliwa do wyłączenia, ale to usługa od Operatora, mało który dostawca netu pozwala użytkownikowi kontrolować swoje usługi, jak kto ma FB2 to własny router załatwi sprawę, jak kto ma FB3 to pozamiatane w temacie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 8
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?


@Anonimnapisał(-a)

@-wojtek te darmowe wi-fi od Orange to usługa, wcześniej była możliwa do wyłączenia, ale to usługa od Operatora, mało który dostawca netu pozwala użytkownikowi kontrolować swoje usługi, jak kto ma FB2 to własny router załatwi sprawę, jak kto ma FB3 to pozamiatane w temacie.


Mam fb2, ale z wielu powodów nie chcę inwestować w swój router...

To, że jest to usługa mogę zrozumieć, ale operator wymusza u mnie udostępnianie *MOJEJ* sieci, i jak coś się stanie to ja będę muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, a mam ciekawsze rzeczy w życiu do robienia.

Na szczęście po kontakcie z infoliną udało mi się to odkręcić i wyłączyć to diabelstwo.

 

Z rzeczy zabawnych - to forum też jest kulawe, bo na drugiej przeglądarce nie mogę się zalogować do tego konta <facepalm>

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

@-wojtekJak się nie zarejestrować na stronie "Darmowe Orange WIFI" to nikt ciebie nie będzie ścigał. 

https://www.orange.pl/slr/rejestracja_Orange_FunSpot/

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?


@-wojteknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@-wojtek te darmowe wi-fi od Orange to usługa, wcześniej była możliwa do wyłączenia, ale to usługa od Operatora, mało który dostawca netu pozwala użytkownikowi kontrolować swoje usługi, jak kto ma FB2 to własny router załatwi sprawę, jak kto ma FB3 to pozamiatane w temacie.


Mam fb2, ale z wielu powodów nie chcę inwestować w swój router...

To, że jest to usługa mogę zrozumieć, ale operator wymusza u mnie udostępnianie *MOJEJ* sieci, i jak coś się stanie to ja będę muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, a mam ciekawsze rzeczy w życiu do robienia.

Na szczęście po kontakcie z infoliną udało mi się to odkręcić i wyłączyć to diabelstwo.

 

Z rzeczy zabawnych - to forum też jest kulawe, bo na drugiej przeglądarce nie mogę się zalogować do tego konta <facepalm>


Odniosę się do "Mojej" sieci, to nie twoja sieć a Orange, darmowe wi-fi też jest od Orange, każdy kto z tego darmowego wi-fi korzysta nie jest anonimowy, jakby co nie ty odpowiesz za jakieś wykroczenie!

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Ja, również czekam na wyłączenie tego diabelstwa 😞

po przejściu na światłowód z automatu mi to uruchomili ale nie mogą od razu wyłączyć bo nowa umowa musi wejść w życie a przypada koniec rozliczenia starej 25.07.2018r więc pewnie 26-27 wyłączą.

Nie ma możliwości z poziomu Funbox3 ani z Mój Orange wyłączenia musiałem zadzwonić telefonicznie, a najlepsze to że konsultant ostrzegł mnie że jak wyłączę to nie ma możliwości włączenia już tej usługi.

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?

Tak z ciekawości, co wam szkodzi te darmowe wi-fi od Orange, czasem ktoś w potrzebie skorzysta, przecież tłumu gości na darmowym wi-fi nie ma, ale jak wam to przeszkadza i jest opcja to wyłączać, potem bedzie to potrzebne a tu kicha.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 23
  • 8
  • 0

Orange Darmowe wifi - jak wylaczyć ?


@Anonimnapisał(-a)

Tak z ciekawości, co wam szkodzi te darmowe wi-fi od Orange, czasem ktoś w potrzebie skorzysta, przecież tłumu gości na darmowym wi-fi nie ma, ale jak wam to przeszkadza i jest opcja to wyłączać, potem bedzie to potrzebne a tu kicha.


Wykupiłem Orange usługę "do 80Mbit" co w praktyce przekłąda się na ~35Mbit (a usługi internetowe wymagają coraz więcej pasma!). Z tego Orange radośnie chce oddawać część pasma innym (łatając swój zasięg?!). Dlaczego mam go oddawać? Jak tak bardzo chcą, to niech dadzą zniżkę…


A co do przydatności - szanse znalezienia zasięgu wifi orange żeby się "poratować" jest minimalne w porównaniu z zasiegiem sieci mobilnych więc już zupełny bezsens…