Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Dziś dzwoniłem na infolinię i udało się zamówić Orange Światłowód 🙂 mają przyjść 20 Lipca montować w mieszkaniu 🙂 bo planowany odbiór jest 12 Lipca

 

Stara umowa wygasa całkowicie i wchodzi nowa światłowód.

 

FunBox 2 zdaje technikom i dostaje FunBox 3


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

U Ciebie widać robili tak ze wszystko wg. planów z odbiorem to mają od razu w systemie, u mnie był niezly cyrk w tym temacie :). Tak czy siak jestem wdzieczny Orange ze u mnie podpieli 😉

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@PeterMac83

 

Jakie cyrki miałeś ?

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@AnonimPewnie nie zostało zapisane w systemie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Dokladnie tak, doprowadzili do bramy i w kazdym z mieszkań zamontowali gniazda (4 lokatorów) i wszystko podpieli na gotowo calą instalację, sąsiada podłączyli w dniu montazu, wpieli modem przetestowali mu łącze itd. 

Po tym chcialem zamówić u siebie to twierdzili na infolini ze pod tym adresem nie ma swiatlowodu a ja mówie ze mam juz gniazdko w mieszkaniu do światlowodu to niedowiezali 🙂 pytali typu czy jest Pan pewien ze to gniazdko od Orange moze to inny operator :), to sprawdzili lokal sąsiada i tam mówili ze jest ale u Pana nie ma mozliwości itd, pytali typu a moze to inna brama, albo inne wejście do lokalu ma sąsiad itp. troche mnie zalewała krew na nich nie powiem bo mialem gniazdko i nie moglem zamówić usługi.

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Po jakim czasie przychodzi email z umową do wglądu itd ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

To zależy jak gadałeś ze sprzedawcą.
Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@Piotrekk85

Ma być dziś lub jutro zależy jak przetrawi system, na razie nic nie przyszło 😞

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@AnonimA jaka opcje wybrałeś  z tych trzech 100/300/600 ? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

MarcinF - nie ma sie co napalać 🙂 światłowód tutaj nic Tobie nie zmieni zbytnio, no chyba ze nagminnie coś pobierasz i potrzebujesz wiekszych transferów. Ja zrobiłem przesiadkę z VDSL 80Mb i nawet powiem Ci niezbyt chętnie bo muszę płacić 10zł więcej co miesiąc a róznice są znikome in plus, VDSL zapinał mi sie na niemal max predkości, w końcowym okresie jak poprzelączali ludzi na światło to juz był pełny max synchro. Jedyna zaleta dla mnie to modem FB 3.0 z siecią WiFi w standardzie ac, poprzednio mialem swojego Netgeara z modemem w n300 do VDSL, takze zyskałem szybszą sieć WiFi 🙂 i nie musze jak na razie myslęc o wymianie routera.