Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Chyba już wszystko skończyli dziś, bo nawet ten kabel z listwy został schowany. Kiedy i jak się teraz dowiem że mogę już zamawiać, bo jakoś na Chat na razie cisza o światłowodzie i nie wiedzą kiedy 😞 

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@AnonimMoże już przez stronę masz możliwość zamówienia https://www.orange.pl/view/internet-domowy#najlepsze_okazje_internet

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@Anonim

 

Na razie tylko opcja do 80Mb/s 😞

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@AnonimChyba wiesz że jeszcze są odbiory techniczne  które trwają od 2 tygodni do miesiąca.

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Tego to nie wiedziałem 😞

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@AnonimJak mi kiedyś podłączali telefon to żeby od razu wykonywać polaczenia wychodzące musiałem zapłacić ekstra technikom. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@Anonim Tak, jeszcze odbiory techniczne a)Orange, b)Administratora/Zarządcy budynku. Po wszystkim najlepiej od razu udać się do salonu FIRMOWEGO Orange(nie Partner Orange) i poprosić o informację jak już będą możliwości techniczne. Może znajdzie się taki sprzedawca, który będzie chciał trzymać rękę na pulsie aby pozyskać nowego klienta.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

U mnie mając juz gniazdo w pokoju i wszystko podlaczone na bramie to i tak sobie poczekalem z 2 tygodnie zanim moglem zlozyc zamowienie bo caly czas nie mieli mojej bramy w systemie.

Taki paradoks ze sąsiada podlaczyli w dniu zakonczenia podlaczania swiatlowodu na bramie, nawet mu przywiezli modem od razu w ten sam dzien a wszystko dlatego bo wczesniej skladal chęć na swiatlowod :).

 

Sorry za wczesniejszy pusty post - nie ten login 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

A czemu nie partner? Uważasz ze w salonie firmowy są mądrzejsi ludzie? To powiem Ci ze i tu i tu to tacy sami ludzie ;). Wszędzie możesz trafić na gamonia. A info o testlab spływa do wszystkich w tym samym czasie. 

Podobnie z d2d gdzie czytałem tu że to naciagacze itp a jak pojawiły się fibershop'y to żeby do nich się udać bo  mogą wiele pomoc ale to nic ze to Ci sami ludzie haha

 

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Pozostaje mi cierpliwie czekać i sprawdzać czy mam już dostęp zamówienia przez www.

Dziś obok mojego budynku też robili światłowód więc może za jednym razem będzie odbiór 2 budynków