Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód Pro


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Orange Światłowód Pro

@Katamari prawdopodobnie pojawi się w ofercie noworocznej wraz z debiutem nowego FunBoxa 10, co powinno mieć przełożenie na nowe oferty z wyższymi prędkościami internetu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód Pro

Pokaż szczegóły
 

Noworcoznej w styczniu, czy noworoczne w czerwcu? Jeszcze pytanie czy mowa o 2024 w ogóle 😕

 

Jestem zdegustowany. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Orange Światłowód Pro

Jak żyję to nie słyszałem jeszcze o noworocznych ofertach czerwcowych...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód Pro

Tak jak nie widziałem by operator reklamował usługę (październik 2022) której nie wprowadził przez cały rok. A więc nie wiem, może czerwiec noworoczny, albo sierpień noworoczny 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19420
  • 56146
  • 763

Orange Światłowód Pro

@Katamari masz dostęp do infrastruktury, aby wykorzystać prędkość z nowego routera? Z drugiej strony, czy jak będziesz miał taką prędkość, to ją wykorzystasz, czy tylko do testów? 

W dużej większości przypadków wystarczy prędkość, jaka obecnie jest oferowana przez operatora.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Orange Światłowód Pro

W żadnym wypadku nie zamierzam bronić Orange lecz według mnie testy czy prezentacja możliwości w kilku wybranych miejscach w Polsce to jeszcze nie jest reklamowanie usługi z podaniem konkretnego terminu jej wprowadzenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 22
  • 104
  • 1

Orange Światłowód Pro

Nie ma się co nastawiać, że orange wprowadzi 8Gb/s. Najpewniej w kwestiach prędkości nic się nie zmieni narazie, jedyne co się zmieni to to, że do opcji 2Gb/s będzie dodawany funbox 10. W dalszej przyszłości(2-3 lata?) wleci 5Gb/s dokładnie tak samo jak we francji. Nie trudno zauważyć, że polska podąża ich schematem stąd też moje wnioski.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Orange Światłowód Pro

Pożyjemy, zobaczymy...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 87
  • 0

Orange Światłowód Pro

Przeciez nie pokazali 50 Gbps, żeby traktować to jako tech demo. Ot prędkość która od dawna ma Inea, a nawet więcej bo mają 10 Gbps, a tu było 8

 Liczę na to więc że wprowadza w końcu to co pokazali. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2714
  • 9930
  • 52

Orange Światłowód Pro

To nie jest wprowadzane żeby klientowi zaimponować prędkościami tylko żeby robić kasę. Najpierw dostanie 3 Gb/s i zapłaci. Za rok dostanie 5 i znów zapłaci. Za 3 lata będzie zawrotne 10 i też sięgnie do portfela. Nie można tak od razu wyłożyć wszystkie karty na stół 😊