Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód Pro


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód Pro

Czyli w Bydzi jak zwykle bieda z tego typu akcjami 😡, do drugiego domku w Danzigu na razie nie ma szans abym się wybrał... 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7631
  • 30

Orange Światłowód Pro

nie ma czego żałować, jak serwer jest w sąsiednim pomieszczeniu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód Pro

A to tak troszkę w związku z tematem, też pomarańcza tyle że francuska 😉 https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wydarzenia/orange-huawei-swiatlowod-szybkosc-rekord


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Orange Światłowód Pro


@pirenejnapisał(-a)

nie ma czego żałować, jak serwer jest w sąsiednim pomieszczeniu


Robiłem testy z Łodzi do Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa, Poznania do różnych ISP. Także to nawet niesąsiednie miasto. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Orange Światłowód Pro

komuś działa filmik? ja mam puste pole dopiero musiałem wygrzebać z kodu html nazwe filmiku yt i po wejsciu w yt i wklejeniu nazwy mogę obejrzeć

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód Pro

Mi działał w czwartek, teraz sprawdzałem i  też działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Orange Światłowód Pro

Ciekawe jaka kwota miesięczna abonamentu za takie cacko, no i czy modem ma lepszy zasięg wifi niż fb6 😏


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Orange Światłowód Pro

@mihawooona razie to testy i oferta nie jest jeszcze dostępna. W MOICO 10/10 Gbps kosztuje około 900 zł. 😮 Pytanie czy gospodarstwo domowe potrzebuje takiej przepustowości. I w ilu przypadkach będzie możliwe wysycenie takiego łącza - nawet w speedtestach które robiłem nie zawsze było to możliwe (niezależne od Orange). Chyba że wiele strumieni pobierania plików z różnych miejsc ale to chyba bardzo jednostkowe sytuacje. Mając 1Gbps nie będzie miało dla mnie znaczenia czy plik pobierze się w 10 minut czy w 1 minutę na łączu PRO - subiektywnie.  🙂 Z punktu widzenia technologii bardzo dobrze że idziemy do przodu. 

 

PS. Film który dodałem działa. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Orange Światłowód Pro

Sprawdzałem w przeglądarce bez dodatków blokadowych i też w tamtym miejscu niema filmiku. Tak mi pokazuje. Więc ciekawe co się podziało. Na różnych przeglądarkach,kompach a nawet telefonach i różnych sieciach nigdzie nie pokazuje filmiku. Screenshot 2022-12-26 at 11-15-49 Nasz Orange.png

 

Dla kogoś komu by też nie działał: https://www.youtube.com/watch?v=oF9nhDcm3jI 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Orange Światłowód Pro

@Emill1  u mnie działa.. na mobilnym

Co zaś do zasięgu i dzialania wifi, to myślę, że będzie takie samo jak w FB6