Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Okresowe spadki prędkości


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 7
  • 0

Okresowe spadki prędkości

Posiadam pakiet 10 MB/s, ostatnio była uszkodzona linia i z 12.3 wskazywanych na stronie routera spadło do 5-6, razem z tym spadkiem pojawiły się uciążliwe, nieregularne wahania. Myślałem, że chodzi o obciążenie sieci bo do tej pory problem znikał między 21 a 23, najgorzej było po rozpoczęciu ferii, przez kilka dni z rzędu w dzień można było wczytywać niektóre strony minutę, transfer wynosił wtedy 0.2-0.4. Od jakiegoś czasu zapomniałem już o tym problemie, ale w dzień nadal było max 2MBps by wzrosnąć do 6 w późne godziny wieczorne. No i dzisiaj powtórka z rozrywki, w załączniku przesyłam wykres pobierania z mniej więcej godzinnego okresu. Widać na nim pewną prawidłowość i może ktoś zobaczy coś więcej na nim. Jednak nie w załączniku, nie chce się otworzyć dialog https://zapodaj.net/images/eca0568137d12.png W informacjach systemowych wszystko ok, 0 błędów w godzinę ale zdziwiło mnie to bajty wysłane 66597829 bajty odebrane 14945634 65 MB wysłane, jedyne co wysłałem w te 40 minut co chodzi to te zdjęcie wyżej

Myślałem, że zielony kolor to internet. A więc mamy stałe 0.6 MBps, nie ma tragedii.

2 ODPOW. 2

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Okresowe spadki prędkości

Wklej statystyki ADSL z routera.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Okresowe spadki prędkości

@Simon696 zadam pytanie, bo się pogubiłem: szarpie pobieranie czy działa stabilnie to 0,6MB?