Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

[ Edytowane ]

@NikiTim Ale ja widzę że test speed masz do 10Mb na polski serwer to gdzie ten spadek ?

Ja mam do 80Mb http://www.speedtest.net/my-result/6367153093

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 15
  • 0
  • 0

[ Edytowane ]

@Konto usunięte Większość serwisów internetowych ma serwery poza naszym krajem więc spadek jest prawie cały czas odczuwalny. Chciałbym mieć normalną prędkość do całego internetu a nie tylko jego małej części.

Jeśli, dajmy na to, Orange nagle zablokuje mi cały ruch internetowy poza Polskę to dalej mam się cieszyć, że mam 10Mb do najbliższego serwera? 

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

@NikiTim 

Ja u siebie już takiego problemu nie widze jak było to prawie rok temu. Jedyne co widze u ciebie to spory ping

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 15
  • 0
  • 0

@Konto usunięte Dzisiaj masz 80Mb, jutro możesz mieć 2Mb i dla Ciebie to żaden problem? Dla mnie to jest problem - to nie jest normalne zwłaszcza jeśli nie podaje się żadnego powodu takiej zmiany.

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

@NikiTim

Dziś mam 80 Mb, ale nie mogę, mieć mniej niż 20 Mb po inaczej router się nie synchronizuje.Jak chcesz to napisz do rzecznika Orange http://www.orange.pl/kim-jest-rzecznik-klientow.phtml

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 1148
  • 605
  • 24

[ Edytowane ]
Ja wlasnie z tego powodu ucieklem do upc. Raz mialem 40Mb/s a raz 2Mb/s, dodatkowo dochodzily utraty pakietow i podwyzszony ping. Klientom co nie maja alternatywy idzie tylko wspolczuc, choc moga sie zainteresowac netia na kablach orange, bo wtedy routing jest netii a ten jest o wiele lepszy, na lepszych umowach. A problem z routingiem i przycinanym transferem wraz z utratami pakietow w Orange jest juz pare lat a nie od kilku dni.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 9, Poszukiwacz
  • 6
  • 5
  • 0

Potwierdzam konflikt na ip 83.30 mam taką samą sytuacje z zagranicznymi serwerami. Incydent trwa juz kilka dni, nie wiem co sie dzieje bo na polskich serwerach prędkość jest ok a z zagranicznych juz nie, tak jakby celowo była ograniczona prędkość. 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 13
  • 1
  • 0

U mnie to samo, dość że mam do 10mb, a ściąga się z prędkościa niewiele powyżej 1mb, gdzie prędkość ściągania niedawno wynosiła około 8-9mb , to teraz na zagranicznych serwerach ściąganie 50kb/s. To już nawet nie jest śmieszne, gorszego internetu niż ten od Orange to nigdzie nie ma, niestety nic innego w mojej okolicy oprócz lte na limit, nie jest oferowane.

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5330
  • 110

@NikiTim@Tomtom96@Neos, widzę powyżej zrzuty z SiriusHD w Paryżu. Moglibyście dodać do wątku zrzuty z jeszcze kilku innych zagranicznych serwerów za pomocą http://beta.speedtest.net ? Wybadamy co się zmieniło w ostatnich dniach w kierowaniu ruchem i co możemy z tym zrobić.

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

[ Edytowane ]

@ArturMasz mój wynik do Paris jak podał @NikiTim

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNGPrzechwytywanie2.PNG

0 Lubię to
Odpowiedz