Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ograniczona prędkość po zmianie modemu

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Ograniczona prędkość po zmianie modemu

Tylko że kable nawet 4 lat nie mają i głupio nagle zmieniać kable co 2 lata

 

Przed tym spowolnieniem nie sypało błędami na Lini. Po spowolnienie w sumie też nie tylko po jednej synchronizacji która była w niedzielę rano to potem właśnie tak się stało i daję błąd co jakiś ccas

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczona prędkość po zmianie modemu


@Terminapisał(-a)

Tylko że kable nawet 4 lat nie mają i głupio nagle zmieniać kable co 2 lata


Ja tylko proponowałem wymianę, kabla na lepszy, czy taka wymiana ma sens, to już w gestii zainteresowanego, ja po podłączeniu światłowodu, wymieniłem wszystkie kable na cat6 UTP, trochę kasy poszło i roboty było sporo, ale sieć w domu mam na 5+, tak po wi-fi jak i lan.

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczona prędkość po zmianie modemu

@Termi  to trzeba zgłoszenie zrobić, niech sprawdzą linię i synchronizację poprawią, zdalnie nie wniknę co tam się dzieje, autor tematu lakonicznie pisze, więc trudno pomóc 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Ograniczona prędkość po zmianie modemu

Hehe no trochę lakonicznie pisze. Wiesz jakby pociągi światłowód do mnie (czego nie zrobią) a brakuje tylko nie całe 100m kabla to wtedy bym może miał powód zmieniać kable ale póki co jak jestem na ADSL to nie warto według mnie

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczona prędkość po zmianie modemu


@Terminapisał(-a)

Hehe no trochę lakonicznie pisze. Wiesz jakby pociągi światłowód do mnie (czego nie zrobią) a brakuje tylko nie całe 100m kabla to wtedy bym może miał powód zmieniać kable ale póki co jak jestem na ADSL to nie warto według mnie


Więcej nie pomogę bo to już w gestii dostawcy netu, zgłaszaj problem na Infolinii, niech naprawią łącze, to co teraz jest to kwalifikuje się do naprawy, dostawca netu musi usterkę na swojej linii dostępu do Internetu naprawić.