Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odłączona zła usługa


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Odłączona zła usługa

@pomocyjuzniemog  dalej uważam, że jeśli nawetlikwidowales numer z pakietu, ktoś powinien o tym zasygnalizować i powiedzieć o konsekwencjach, zaproponować przedłużenie usług pozostałych 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Odłączona zła usługa

Też tak myślę, tym bardziej że w mój orange w "Moich sprawach" przy likwidacji tego numeru jest napisane, że dotyczy to tylko niego


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5480
  • 184

Odłączona zła usługa

Bałagan w systemach. Z tego co wiem odłączane są numery z taryfą Love ale nie podłączone do usług stacjonarnych. Np. była próba podłączenia Love, ale z jakiegoś powodu nie doszło do włączenia usług po stronie stacjonarnej (numer z pakietu aktywny jest od razu). Usług stacjonarnych nie włączono a numer pozostał i sobie wisiał. Z jakiegoś powodu pomimo odłączania właśnie tego numeru poszło odłączenie reszty z pakietu. Gdzieś to było mimo wszystko powiązanie.
Nie mniej jednak jak doszło do odłączeni to przywrócić się nie da tak od ręki. Konieczna będzie wizyta technika i na nowo cała zabawa. Ile to może potrwać ? no różnie, jeśli właścicielem światłowodu jest Orange lub SI to kilka dni, jak inny podmiot to kilkanaście dni.
Oczywiście po przywróceniu kolejna reklamacja i żądaj jakiejś rekompensaty, darmowych mc itp.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8188
  • 64

Odłączona zła usługa

@pomocyjuzniemog Umowę wypowiadałeś zdalnie czy w salonie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Odłączona zła usługa

@Samotnick zdalnie


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8188
  • 64

Odłączona zła usługa

@pomocyjuzniemog Pewnie nie masz już możliwości wycofania rezygnacji? https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 44
  • 0

Odłączona zła usługa

@Samotnick jest, ale czy to nie pogorszy sprawy, skoro jest już reklamacja złożona? W formularzu rezygnacji jest jednoznacznie napisane, że dotyczy ona tylko tego numeru, więc cofnięcie tego chyba nie przywróci moich usług


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Odłączona zła usługa

@pomocyjuzniemog  na etapie info o zwrocie sprzętu już nie.  To jest efekt de instalacji usługi, jakby ostatni etap... 

Teraz tylko nowa instalacja wchodzi w grę. Warto jednak poczekać na efekt reklamacji, bo to musi być punktem wyjściowym dla nowej usługi. Jakby konsekwencja reklamacji była nowa instalacja. Chodzi też o warunki nowej umowy i ceny. 

Niestety według mnie błąd leży po dwóch stronach... Klient po winien według umowy rozwiązywać świadomie usługi, a operator rzetelnie informować o skutkach i możliwościach dalszej współpracy


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8188
  • 64

Odłączona zła usługa

@pomocyjuzniemog Moim zdaniem powinieneś zadzwonić i dopytać co się stanie po cofnięciu wypowiedzenia. Najlepiej jakby przywrócono poprzednie warunki umowy. Nie wiadomo jakie warunki dostaniesz teraz.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 107
  • 377
  • 0

Odłączona zła usługa

Jeżeli pozwolicie to napiszę Wam o pewnym przypadku. Jakoś 2 lata temu, jeszcze kiedy miałem Neostradę 20mb zadzwoniła do pani z Orange, z ofertą Orange Love. Gadka szmatka... I na końcu pytam, "Co jeżeli będę chciał odłączyć nr komórkowy od Neostrady". Pani powiedziała: "Nie da się. Jedyną możliwością jest przeniesienie numeru do innego operatora".