Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 18.06


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Nowa oferta od 18.06

@WabolMonster

 

Takimi ofertami jak INEA to powinno zainteresować się UKE i tyle w temacie 😞


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

U mnie przez internet dla mojego adresu zamieszkania dostępna jest tylko umowa na 24 miesiące... Nie mam możliwości zmiany na bezterminową. Zmienić mogę jedynie adres instalacji. (print screen na dole)

W sumie to bez sensu, abym wypowiadał jedną umowę bez lojalki i podpisywał od razu drugą na tych samych warunkach cenowych (płacę dziś 89 zł) - technika mi nie wyślą bo instalacja istnieje, FB działa.
Chyba, że ktoś potrzebuje aby w statystykach pojawiła się dodatkowa pozycja (+1) jako skutek wprowadzenia nowej oferty...

Podejdę może na Marszałkowską jutro i sprawdzę 😉 Wierzę w siłę i kreatywność kierownictwa salonu.


orange11.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

A nie masz scenariusza przedłuż umowę? Go przed adresem trzeba wybrać

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 1

Nowa oferta od 18.06

Wygląda na to że nie ma takiej opcji dla Warszawy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Spróbuj ze strony https://www.orange.pl/przedluzam-swiatlowod w trybie incognito

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

W trybie incognito mam coś takiego :

oragne12.jpg


Czyli to samo tylko w innej szacie graficznej. Opcja jedynie na 12 lub 24 miesiące.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Nowa oferta od 18.06

U mnie to samo, na stronie brak możliwości umowy na czas nieokreślony, a dodatkowo 300 Mbit max... 

W salonie próbują mi wmówić, że u mnie max 300 Mbit jest przez to, że idzie przez Netię ...

Co nie ma żadnego sensu bo już mam 1 Gbit na starej ofercie i dodatkowo w windzie i wszędzie indziej Orange się ogłasza, że dostępne jest 1 Gbit u mnie w bloku.

Aczkolwiek tak samo było z Netią, do skrzynki wrzucali mi ulotki od kilku lat, że dostępne jest 900 Mbit a w rzeczywistości max to 100 Mbit które szło max. około 93 Mbit .


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

Mam nadzieję, że to tylko błąd systemowy Orange, który zostanie usunięty 🙂 - tak jak było (jest?) z ich mapką zasięgu, która pokazywała, że w danej lokalizacji nie może być zainstalowany światłowód pomimo faktu, iż ten światłowód tam już był 😉

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nowa oferta od 18.06

Z tego co widzę to na stronie https://www.orange.pl/view/internet_naprobe gdzie jest ta oferta jest możliwość tylko zamówienia usługi poprzez kontakt telefoniczny ("zamów rozmowę").


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

Z tego co widzę to strony w serwisie Orange żyją sobie całkowicie niezależnym życiem - sprawdziłem z ciekawości rejon zamieszkania moich teściów (Gdynia, ul. Fleszarowej Muskat 13 ) - wpiszcie ten adres w mapce (hurra jest światłowód - i rzeczywiście jest), a potem na podstronie celem zamówienia tam usługi światłowodowej - >

Pod Twoim adresem świadczymy obecnie usługę szybkiego internetu mobilnego LTE

Abonament miesięczny z umową na 24 miesiące.