Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 18.06


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

Ja w tym roku raz wziąłem umowę bez lojalki na 300mega, później przyspiszeszylem rowniez bez lojalki na 1gbit. Oczywiście ze oferta bez lojalki nie będzie dostępna przez 100% czasu bo nikt by nie brał umowy na 2 lata(i później płakał na forum ze ma wolniej od nowych 🙂 Sam zaczekam ten miesiąc-dwa nawet do jesieni i podniosę sobie prędkość jak wejdzie nowa umowa bez lojalki na nowe prędkości. A jak ktoś jest w gorącej wodzie kapany to niech placze i płaci przez 24 miesiące, a jak na jesieni orange wprowadzi nowe szybkości albo obniży ceny to znowu będzie lament:)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@-brtk-   Wiesz, zależy do czego się używa internetu. Jak do facebooka, instragrama, twittera, memy.pl itp itd, do tego sporadycznie youtube oraz twitcha no to Orange nadaje się znakomicie. Jeśli jednak chodzi o gry albo o zaawansowane użytkowanie sieci no to lepiej rozejrzeć się za czymś innym.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

@Banan9  -> here we go again...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@Morciak   Wybacz, już się zamykam 😄

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

@Czullo 

Ja, w zeszłym roku brałem światłowód bo mi położyli i nie było bez umowy na 24msc a miałem vdsl z prędkością około 20-28Mb/s i ciągle zrywanie neta i awarie więc mijało to się z celem by czekać nie wiadomo ile żeby mieć net bez przymusowej umowy. Owszem opcja fajna bez lojalki ale nie każdy może sobie pozwolić by czekać ileś tam czasu bez neta.

A jak człowiek męczył się ileś tam lat z kiepskim netem i położyli nagle światełko to chce mieć od razu by zapomnieć o problemach i mękach jakie daje nam ADSL/VDSL


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Moze przez tą awarię jednak nam podwyższą prędkość Internetu w ramach rekompensaty 🤣🤣


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

No i jeszcze 100zl na konto wysla XD


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

W sumie myślałem, że te wczorajsze zawirowania z internetem związane były właśnie z jakimiś pracami prowadzonymi celem zwiększenia prędkości UL 🙂 a tu zonk... 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nowa oferta od 18.06

Zaszedłem przed chwilą do lokalnego salonu Orange celem wypytania o ew. wzrost prędkości UL dla posiadanej oferty bez zobowiązania (mogę nieprawdaż? 😉 ) i pracująca tam dziewczyna poradziła mi abym ... rozwiązał posiadaną umowę i zamówił nową umowę bez zobowiązania via infolinia albo online... Stwierdziła, że to jedyna opcja na posiadanie światłowodu 1 Gbps z UL 300 Mbps w chwili obecnej w moim przypadku.

Nie znalazłem oczywiście oferty "bez lojalki" w trybie online ale jeśli infolinia ma taką możliwość to oczywiście wszystko wydaje się świetnie, ponieważ żadna z tych opcji nie będzie generowała  dodatkowego kosztu dla mnie, tylko ... po co te "kołowrotki" w takim razie skoro obecna i przyszła umowa jest/będzie bez zobowiązania? Po co generować niepotrzebny obrót i w systemie i sprzętowy (oddać stary FB i dostać nowy 😉 ) skoro wszystko działa jak należy?

Ot to tak na szybko moje dzisiejsze spostrzeżenia. Skrypt na stronie Orange : https://www.orange.pl/view/internet-domowy  - po wpisaniu mojego domowego adresu zawiesza się....


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

Nie ma dostepnej obecnie umowy bez lojalki na swiatlowod, jesli sie pojawi online to proponuje zrobic to w formie przedluzenia umowy (na czas nieokreslony) ja tak samo zrobilem z przejscia 300mbit(bez lojalki) na 1gbit(bez lojalki) za pomoca strony www, predkosc zwiekszona w 24godziny. Nie trzeba rezygnowac i pozbawiac sie dostepu do internetu na kilkanascie dni.