Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta od 18.06


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Jedna jeszcze zmiana zaszła po cichu. Nowa odsłona promocji modem w dobrej cenie https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/25568/5362705f-a4da-4570-b3d3-0fbb94393aba.pdf Istotna zmiana dla umów na czas nieokreślony (nie tylko tych bez lojalki ale też po zakończeniu okresu) - opłata za modem jest cennikowa czy ok 11 zł 😕 pytanie kiedy Orange zacznie to naliczać bo na razie przez wakacje podobno jeszcze nie.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Podsumuwując, miało być fajnie, szybszy internet większy transfer mobilny w orange love a jest fajnie tylko dla nowych osób i tych którym kończą się umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta od 18.06

Mam wrażenie że przeciętny klient będzie niezadowolony bo najtańsze ceny poszły w górę.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

Rozumiem, że nie podnieśli prędkości tym którzy maja obecne 100mbit czy 300mbit, bo ceny w "nowych" prędkościach są wyższe, wiec klienci mieli by więcej za mniej. Natomiast w wariancie 1gbit ceny są niższe niż poprzednio, wiec powinni podnieść prędkość starym klientom automatycznie 🙂 Sam zaczekam miesiąc-dwa na nowa ofertę bez lojalki i podejmę decyzje o czy zostawać na obecnych warunkach czyli 1000/100 czy wziąć 1000/300


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nowa oferta od 18.06

Albo zmienić na T-Mobile jak już będą 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@-brtk-   Elitarny fan T-Mobile 😛

 

Wiadomo kiedy będzie T-Mobile? Już jest o tym głośno od pół roku a ich ofert nadal ni widu ni słychu. Sam jestem ciekawy jak to będzie działać, ale nie spodziewam się cudów 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 595
  • 1146
  • 2

Nowa oferta od 18.06

@Banan9 

Myślę, że T-Mobile wystartuje od 1 września albo od 1 października...tak jak większość operatorów wprowadza zmiany...teraz zaczął się martwy sezon....nikt nie zwraca uwagi na zmiany...nowe prędkości w ofercie Orange przeszły bez echa ale myślę że Orange zrobił ruch właśnie ze względu na zbliżający się T-Mobile, który na pewno będzie chciał zaistnieć ze swoją usługą jako usługą Premium 😉

na razie powiedziałbym że obsuwa czasowa nie świadczy dobrze o T-Mobile...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Nowa oferta od 18.06

@pawel__b  W grudniu 2018 czytałem że planują wprowadzić na początku 2019, a tu już zaraz lipiec a ofert nie ma. Też uważam że to nie świadczy o nich dobrze.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Uważam, że to skandal, że obecni, stali klienci nie dostali z automatu wyższych prędkości. Jeszcz pół biedy jeżeli komuś tam zostało 4-5 miesięcy, to się przemęczy miesiąc i przedłuży sobie umowę ale jeżeli komuś zostało do końca umowy 1,5 roku na przykład? Czyli dla przykładu Jan Kowalski wziął orange love miesiąc temu 300Mb/s z telefonem (5GB internetu) i płaci 89,99zł podczas gdy Pan Nowak idzie po nową umowę i dostaje za tą samą kwote 89,99zł dwa razy większy download, 3 razy większy upload oraz 7GB internetu mobilnego. Bardzo słaba zagrywka z waszej strony i mam nadzieję, że odbije wam się to czkawką

Anonim

Nie dotyczy

Nowa oferta od 18.06

Mało tego, powinni dostać pół roku za darmo! 😉
Bądźmy poważni - ja w piątek podpisałem aneks na światłowód 100 Mbps, TV na 3 dekodery wiedząc, że dostaję to, co mam na umowie. I wiedziałem, że wchodzi nowa oferta.

I nie narzekam. 

Jeśli ktoś podpisał umowę przed startem tej promocji - no to czyja to wina - Orange, czy klienta? 

I zgodnie z podpisaną umową - dostaje to, co na niej ma. Orange nic nikomu nie musi zwiększać. 

Zwiększyli raz, z 600 na 1000 i była fala narzekań.