Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niestabilna linia i bledy es i ses


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz przynajmniej od puszki na elewacji budynku do modemu. Po pierwsze będzie nowy i zgodny ze specyfikacją, a po drugie wyeliminuje wszystkie śmieci i złączki w sieci domowej. Warto jeszcze sprawdzić jaki jest kabel podwieszkowy i czy przypadkiem nie jest rozładowany  lub płaski jednoparowy. To byłaby jeszcze instalacja do wymiany do słupa i może dalej...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Po klilku wiadomosciach z @agat13 postanowilem wezwac technika do zrobienia nowej instlacji. Internet po 5 dniach stabilizacji spadl do 1,7mb downloadu, technik mialbyc wczoraj jednak dostalem smsa ze usterka zajmie dluzszy czas i bedzie za tydzień,  natomiast internet przyspieszył do 7 mb i zrywa sie bardzo czesto. Ciezko sie zyje z Orange. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Dzis otrzymałem wiadomosc od orange o przyjeciu zgloszenia i realizacji do 48h, zaciekawiony o co chodzi odpalilem linka do sprawdzenia okazalo sie, ze jest to to samo co z poniedziałku,  jednak w histori pojawila sie adnotacja o naprawie technika u mnie w lokalu trwajacej 8sekund.( stad wiadomo czemu znow nagle internet przyspieszyl i zrywa) upomnialem na czacie ze prosilem o wezwanie asysty na wymianę instalacji a nie puszczenia lini do synchronizacji po raz drugi,  w koncu pan z czatu napisal ze za chwile sprawdzi o co chodzi i... rozlaczyl sie 😄 na szczęście za drugim podejsciem czlowiek byl bardziej kumaty i w ciagu 2 dni ma pojawić sie technik i zrobic nowa instalacje. Pozyjemy zobaczymy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Dzisiaj dzwonila jakas pani z orange poinformala , ze technik bedzie we wtorek między 12 a 14. Mam nadzieję,  ze w koncu przyjedzie...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz informuj...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Oczywiscie bede informowal poki co ,zostaje bez internetu bo predkosc lacza skacze od 2 do 8 mb no i oczywiście im wyzsza tym czesciej zrywa, wczoraj od 19 do 22 wgl nie lapal synchro ruter a dzis znowu po 7mb i bledy w dziesiatkach tysiecy sekund...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Kliknelo mi sie niechcacy ze rozwiazane, poki co w zadnym wypadku, technik ponoc jest w drodze


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Ok mam nowa instalacje z puszki do domu z gniazdkiem,  poki co nie ma internetu wcale


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz coś technik mówił, kiedy planują linię uruchomić?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Dzwonil teraz pytal czy ruter wyłączalem bo cos jest nie tak powiedzialem ze nic nie robilem i wrocil do puszki przy budynku cos majstruje. Ogolnie powiedzial ze tu cos jest dziwnego w okolicy ale niedlugo bedzie swiatlo i beda inne problemy xD

@ketrasaArtur nic nie wpominal o uruchomieniu linii , ona chyba caly czas jest aktywna.