Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niestabilna linia i bledy es i ses


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Mnie nawet nie zalezy tak na tej predkosci jak na stabilnym laczu, przez ponad 10lat nigdy nie bylo 10mb.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz przy odrobinie wysiłku można mieć i 10 mega, i stabilne łącze... O ile pozwolą na to warunki techniczne i jakość kabli


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

@agat13 obawiam sie ze moze byc , tym problem, ta linia byla zakladana chyba w 98 pamietam jeszcze ze dziadkowie mieli telefon gdzie sie wykrecalo numer a nie wklepywalo a ja bylem jakos na poczatku podstawowki a jestem 92rocznik. Poki co czekam te 5 dni zeby nie bylo problemów i bede obserwował linie i robil sobie screeny i tu przesyłal. Szkoda, ze dzis tu dopiero trafilem bo tak naprawdę to problemy ciągną sie latami z tym internetem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Niestabilna linia i bledy es i ses

@agat13O to to właśnie o to się rozchodzi @Marekspawacz postaraj się o następną kontrolę i ubłagaj by Ci wszystko sprawdzili łącznie z urządzeniem, bo jak wyciąga 10Mb to znaczy że coś dzwoni 🙂 A tu masz wątek z elektrody co się ma do czego, post użytkownika terrade.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

@purifier tak zrobię jednak zanim to zrobie odczekam te ich 5dni. Jak juz wspominalem problemy ciagna sie z tym internetem latami i nie pamietam roku bez jakis jazd z nim. Rozumiem ze jest to stara technologia itp itd ale zwyczajnie od wielu lat jest to jedyna opcja internetu bez limitu. Pod wieczór podesle wam akrualnego screena z rutera 🙂 ogolnie to dzieki Wam wszystkim za pomoc. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz Po to jesteśmy tu, aby pomagać...Widzisz, od wielu lat mam styczność z liniami różnej maści i monterami różnych poziomów. Wiem, że jak spokojnie z nimi porozmawiać, to można wiele osiągnąć. Im też zależy na jak najmniejszym współczynniku zawracania im głowy. Wiedzą, że jak zrobią raz a dobrze, nie będą się wiecznie wracać i kombinować. Warto ich nakłonić do gruntownego przejrzenia łącza. Niejednokrotnie takie właśnie działania wprowadziłem w życie i miałem później spokój...Jeśli widzą zainteresowanie i znajomość tematu traktują człowieka jak partnera w rozmowie, a nie jak namolnego laika.

Do tego zawsze będę namawiał...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Aktualnie czesto rozlacza i mryga dioda z czerwonej na pomaranczowa w kolko, screen z przedcparu chwil


Screenshot_20201020-180550_Chrome.jpg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Niestabilna linia i bledy es i ses

@Marekspawacz Ale teraz przecież jest robiona synchronizacja z tego co pisałeś to teraz to bez znaczenia co będziesz wysyłać bo to się ma samo ustabilizować problem w tym że to ciągnie w dół zamiast trzymać fason na 10Mb szum wygląda spoko, teraz nic nie zrobisz jak poczekać te pare dni i wtedy będziesz widzieć chociaż jest coś takiego jak reset połączenia i to też może zrobić technik(w centrali) i wtedy z marszu widzisz efekt. Takie coś jest wykonywane i "twój problem" przeskakuje na innego klienta który może tego nawet nie odczuć 🙂 bo np nie korzysta z pewnych rzeczy i nie zauważy różnicy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 50
  • 105
  • 1

Niestabilna linia i bledy es i ses

Tak to wyglada dzis 


Screenshot_20201024-125122_Chrome.jpg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 63
  • 0

Niestabilna linia i bledy es i ses

Błędy są, zakłócenia na łączu w zasadzie też bo spokojnie powinieneś mieć te 10Mb z normalnym pingiem, więc dzwoń po techników by przy okazji wzięli nowy router. I sprawdzili linię bo jest kupa no i poproś od razu o reset łącza, robi to taki gruby pan przed komputerem, który tego nie musi robić a powinien. Oczywiście zakładamy że gniazdo w domu jest super ok nigdzie nie ma problemów itd