Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dziala Neostrada

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada

@Vincent990Przed chwila rozmawiałem z działem technicznym z numeru 510 100 100 

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada


@Vincent990napisał(-a)

"BOK w dni swiateczne i niedziele pelni dyzur interwencyjny" - Nie mozna sie polaczyc z dzialem technicznym. Ale dzial handlowy dziala i odbiera 🙂


@Vincent990, testowałem przed chwilą. Na początku jest tak, jak piszesz. Potem jest weryfikacja, kolejno tonowo 2 i potem 1, następnie trwa pomiar i musisz wprowadzić sześciocyfrowy PIN. Dalej nie brnąłem, bo mam ok.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nie dziala Neostrada

Jak dzwoni sie na infolinie w niedziele to automat wypowiada ta kwestie. Dodatkowo pan z dzialu handlowego mnie poinformowal ze dzial techniczny moze nie dzialac w niedziele. Ale na blekitnej lini rzeczywiscie ktos odebral i podobnie jak wyzej czas usuniecia usterki to 84 h

Anonim

Nie dotyczy

Nie dziala Neostrada

@Vincent990, trochę uległa zmianom formuła funkcjonowania błękitnej linii, ale była możliwość podania komórki (wszystko lektor), na którą otrzymałem nr. zgłoszenia i czas realizacji. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie dziala Neostrada

Jest mała obsada na dziale technicznym, ale doradcy są cały czas. Awarię można zgłosić na IVR.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Nie dziala Neostrada

@ania283 a DSL się świeci na modemie ? Może zostałaś wypięta na PG  przez błąd pracownika partnera technicznego.