Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa neostrada livebox


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie działa neostrada livebox

Witam

 

Jak można zgłosić awarię online? Czy infolinia (orange) zwraca koszt uzasadnionego połączenia na infolinię?

 

Livebox (biały) + voip. Jak się podłączy to działa trochę więc żadna konfiguracja urządzenia czy tym bardziej windowsa nie jest tu winą klienta.

 

Internet i telefon od kilkunastu dni zrywa. Działa kilkanaście minut po czym czerwona lampka i próba synchronizacji przez kolejne 10min czasami nawet kilka godzin. Linia jest stara i odległa od punktu. Włączyli na niej 20Mbs.

 

Co zrobić by to działało? Jak żądać odszkodowania? Jak zerwać umowę w przypadku braku naprawy wadliwych 2 usług?

 

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa neostrada livebox

@RafałXMożesz  to zgłosić przez swoje konto Mój Orange co do pozostałych masz wyczystko napisane w umowie i regulaminie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nie działa neostrada livebox

Jak ja miałem jeszcze Orange, to mi zwracali za połączenie, głównym argumentem było, że za ich usterki nie będę płacił dodatkowo. Nie było wtedy jeszcze niestety połączeń z aplikacji Orange, więc nie wiem czy teraz będą tak chętni.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie działa neostrada livebox

a w jakim miejscu jest to pole do zgłoszenia? Szukam od godziny.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa neostrada livebox


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie działa neostrada livebox

Nie ma takiej funkcji. Pani na chacie powiedziała, że tylko przez chat jeśli chodzi o online. Na komróce jest funkcja zgłoś ale ona nie działa.!!!orange.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa neostrada livebox

@RafałXA myślałem że tylko u mnie tego niema a widzę że chyba wszyscy tego nie maja.

To zgłoś przez czat 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie działa neostrada livebox

Witam

Ja mimo zgłoszenia awarii jestem bez internetu i telefonu od 12,12,2017

termin naprawy do 22,12,2017 

15,12,2017 przyjechali panowie i wkopali nowy słup i podłączyli nowy przewód i nic

kontakt z biurem obsługi 22,12 2017 odpowiedz mamy czas do godz 23:59

kontakt 23,12,2017 podobno pani wysłała maila w tej sprawie

27,12,2012 zgłoszenie do rzecznika klienta orange

dzisiaj mija 2 tydzień a informacji i nadzieji brak

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa neostrada livebox

@krka, masz numer zgłoszenia? Jeżeli tak, to mają 72 godz. na naprawę, a po tym terminie przysługuje Ci zwrot kosztów/rekompensata, po usunięciu usterki, za każdy dzień bez usługi. Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych wyraźnie o tym mówi, jakie warunki reklamacji muszą być spełnione.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nie działa neostrada livebox

Tak mam nr zgłoszenia usterki , oczywiście zgłoszę reklamacje tyle tylko że nadal uszkodzenie nie zostało naprawione a jak napisałeś mogę to zrobić dopiero po usunięciu usterki .

Problemem nie jest zwrot paru groszy ale brak dostępu do internetu a przede wszystkim do telefonu domowego jestem osobą w podeszłym wieku i kontakt telefoniczny jest mi niezbędny (lekarz,rodzina)

Już nie wiem co mogę jeszcze zrobić , dalej wydzwaniać do biura obsługi czy interweniować w punkcie (salonie) orange?

Po jakim czasie braku usunięcia usterki rozwiązać umowę z winy orange ?