Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Neostrada

@spiro I dobrze zrobiłeś bo po co się denerwować. Swoją drogą nie pamiętam kiedy miałem w domu taką prędkość. Chyba z 20 lat temu. Dziś nawet głupią grę musiałbyś całymi dniami ściąć jak są produkcje co ważą po 30-50GB. Współczuję ale czekaj cierpliwie myślę że w tym roku już będziesz miał.  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Neostrada

@marder tylko ja jak zaczęłam zgłaszać usterki w grudniu,  to prosiłam za każdym razem zmianę na 10mb, to chyba za 3 razem udało się to niby zrobić. a internet jak w grudniu w miarę był to jak sprawdzałam miałam około 5-6mb 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Neostrada

@darusia84 Pamiętaj że prędkość jest podawana jako do 10mbit. Czyli jak jest mniej to jest to zgodne z umową. Jak wrzucisz parametry łącza to myślę że któryś z forumowych kolegów rzuci na nie swoim fachowym okiem i się wypowie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Neostrada

IMG_20220114_164151_1.jpg

@spiro Takie odczyty mam z opcji telefonu, jak internet się włączał to robiłam testy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Neostrada

Dziś zadzwonili z Orange i zaproponowali dwie obcje rezygnacja lub naprawa. Zdecydowaliśmy że rezygnujemy z neostrady plus że była jeszcze reklamacja dostałam bonifikat. dziękuję za pomoc