Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@AnonimMasz wszystko pokazane w statystykach DSL dostępna i osiągalna 

Jak u mnie tu https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Swiatlowod-i-Neostrada/thread-id/7605/page/2

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@Anonim  się trochę nie zrozumieliśmy

Bez tytułu4.png

Tyle powinienem mieć. Przypadkiem proszę nie myśleć, że u mnie cudownie działa ponad kalkulatorową normę. Łącze się spina i normalnie pracuje z wyższą synchronizacją, ale nie przez 24 godziny, Wieczorem niestety samo się koryguje i jest zbliżone do wyniku z kalkulatora.

Bez tytułu5.png

Zaaplikowali mi inny profil, troszkę ping zjechał. Zobaczymy czy to się utrzyma.

 

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Moje 7 zgłoszenie techniczne zostało zrealizowane, da się? Da! 🙂
Temat niech pozostanie otwarty, bo nie wiadomo co przyniesie noc 🙂

statystyki dsl j.jpg        test prędkości j.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@DariuszPrG

wracam do tego tematu i pytam nieśmiało, czy któraś z udzielonych w nim odpowiedzi nie zasłużyła na oznaczenie? Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.  

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Panowie temat powraca, znowu Orange wyłączyło mi ADSL2+ i jestem dalej na G.DMT... 3 reklamacje i technicy mnie zbywają... grożą, że będę płacił za usługę technika na co mi się śmiać chce bo sprawa jak czytam na forum nie tylko u mnie...  Kabel sam kopałem w ziemi 2 lata temu jest nowy, a technicy go podłączali, ROK czasu chodziło OK potem znowu przycinanie modulacji. U mnie podłączenia są OK, a modem dalej tylko G.DMT. Opadam z sił do nich...

P.S A wszędzie reklamy o światłowodach, a ja nie mogę nawet ADSL2+ mieć bo ciągle coś 😞


Przechwytywanie.PNG