Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka pytań co do usługi światłowód


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kilka pytań co do usługi światłowód

Dzień dobry. Znalazłem pewną oferte na stronie orange. Wyswietlilo mi sie gdzies w google.
https://www.orange.pl/view/internet-bez-lojalki#umowa-bez-lojalkiGloriousSG_bottom

 

Mam kilka pytań.

 


1. Na tej stronie pod spodem jest napisane: "Bez lojalki".
To oznacza, że nie muszę miec zadnych dochodów ?

 

2. Na tej stronie pod spodem jest napisane:
"Z możliwością rezygnacji w każdej chwili, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia."

To oznacza, że mogę zrezygnować w każdej chwili bez zadnych dodatkowych kosztów/kar ?
Nawet w 10 miesiącu trwania umowy?

 

3.Do kiedy trwa ta oferta ?

 

4.Oferta jest dla wszystkich czy tylko dla studentów?

 

5. Czy za urządzenia tj modem, który dostane musze cos placic w przypadku tej oferty ?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Kilka pytań co do usługi światłowód

1. Jeśli bierzesz samą Neostradę w Orange, to niezależnie czy masz dochód czy nie, możesz złożyć zamówienie. Możesz przed podpisaniem umowy zostać poproszony o zgodę na weryfikację w BIK/BIG, ale to jest rzadkie. Tylko trzeba pamiętać, że brak dochodów nie uprawnia do korzystania z usług za darmo.

 

Tak jest niezależnie czy umowa ma mieć lojalkę czy nie. Ważne, żeby była to oferta bez karty sim czy bez jakiegoś urządzenia na raty (w jakiejś ofercie łączonej/pakietowej).

2. Tak, tak tyle to znaczy.

3. Nie ma na dziś daty końca oferty. Te potrafią zmienić się z dnia na dzień. Ale ta oferta jeszcze nie ma miesiąca.

4. Dla wszystkich.

5. Zależy od technologii. Na światłowodzie za free. Na miedzi to 1 zł lub 10,08 zł miesięcznie.