Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Witam,
Transmisja w mojej neostradzie do 10mb/s to G.DMT z prędkością 7456/864

Po każdej prawie reklamacji potrafią przywrócić modulację ADSL2+ i chodzi dobrze... ale przez jeden/dwa dni. Połączenie było bardzo stabilne i bardzo dobrej jakośći. Niestety przychodzi noc i tak jak dzisiaj 1:54 znowu G.DMT 7mb/s... szlak mnie już trafia...

6 reklamacji, każda tak samo się kończy.... dodam iż w tamtym roku nawet kabel od słupka do domu był już wymieniany moimi własnymi siłami....

NIE POLECAM !!!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@DariuszPrGTo zgłaszaj ten problem do BOK tu na forum raczej ci nie pomożemy w tej sprawie. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@DariuszPrGMoże warto pomyśleć o mobilny LTE może być lepiej niż na Neostradzie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Na telefonie LTE+ ma transmisje 12mb/s i ograniczenie transferu.... moja neostrada jeszcze wczoraj chodziła z prędkością 10-11 mb/s i to mi wystarczy.... oby chodziła na ADSL2+ i będzie dobrze... dużo korzystam również z FTP i niestety ograniczenia transferu nie wchodzą w grę... będę walczył do skutku... bo wiem, że się da tylko nie potrafią tego zrobić tak jak należy.... przychodzi nocny reset i przywraca poprzednie ustawienia.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@DariuszPrGTo zgłaszaj ten problem do BOK tu na forum raczej ci nie pomożemy w tej sprawie. 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Może jednak nie masz wystarczająco stabilnego łącza na adsl2+?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Gdyby było nie stabilne, to nie miałbym 10h ciągłego połączenia na 10mb/s prawda? Nawet przy pobieraniu plików nic nie zrywało.
Wiem że się da, tylko za pewne Orange nadpisuje ustawienia przy nocnym restarcie.

Ogłaszają się ze swiatłowodami, a ADSL2+ nie potrafią nawet zapewnić.

Nadmienię iż do tej linii podłączony jest tylko i wyłącznie router Asusa, bez żadnych telefonów.

W załączniku test, który udowadnia, że łącze działało jak zależy.
received_753148811540563.png
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

@DariuszPrGTo podaj dokładny model routera i pokaz statystyki DSL ? Ale pamiętaj że masz Neostradę od 1/10Mb.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

To się w routerze ustawi tylko adsl2+ oczywiście jak jest taka możliwość.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

Mój router to ASUS DSL-N12E_C1, parametry Modulacji ustawione na Auto_Synch i łączy się tylko z G.DMT, przy ręcznym wyborze ADSL lub ADSL2+ niestety nie może nawiązać połączenia.

Dodam, że wczoraj jak było "naprawione" to na G.DMT miałem ponad 8mb/s, po nocnym przerwanym połączeniu spadło do 7mb/s, więc śmiem twierdzić, że nocny restart z automatu przypisuje nowe wartości.

Parametry z routera:

 
 


router.png

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, transmisja G.DMT zamiast ADSL2+

ITU G.922.3 ADSL2(G.dmt.bis)  czy taka modulacja to jest?