Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada przedłużenie umowy


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Neostrada przedłużenie umowy

Witam,

dotychczas neostrada 10mbit chodziła za 39pln/mies (+opłata za telefon/linie). Jak to obecnie wygląda? Miałem dziś ofertę na 2 lata (29/12 mies kolejne 12 mies 59pln). Jakie są szanse na zejście poniżej tych 39pln? (nawet uwzględniając czasowe obniżki.

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada przedłużenie umowy

Poniżej nie ma opcji. Zachomikowanie ceny jest możliwe w ramach tzw. automatycznego przedłużenia na 6 miesięcy. A masz też zawieszoną linię czy płacisz za utrzymanie?

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Neostrada przedłużenie umowy

Płacę normalnie za telefon 49pln za plan na każdy dzień. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada przedłużenie umowy

To chyba taniej będzie przy tzw. APU.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Neostrada przedłużenie umowy

Myślałem nad love, ale po pierwsze internet u mnie to max 10mbit co wyklucza iptv, a tv przez satelite nie ma multiroomu. Poza tym jakoś trudno mi się przekonać do tela przez neta, zwłaszcza że nie ma wyraźnego spadku rachunku. Najbardziej mnie rozbawiło to, że w/w propozycja średnio i tak wyjdzie 39 tylko ta kwota 59 wygląda bardzo mało zachęcająco - chyba nie na tym miał polegać ten chwyt marketingowy. Bardziej się spodziewałem, że uda się dostać promocję w stylu 3 mies z jakąś obniżką o potem normalnie 39pln. Może na stronie pojawi się jakiś fajny gadżet 🙂

Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, ze klienci neo to dla orange inny sort 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada przedłużenie umowy

Ta kwota wygląda super jakbyś miał sam net bez telefonów analogowego. Bo utrzymanie łącza kosztuje 10 zł. To chyba nowa polityka zniechęcenia do analogu.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Neostrada przedłużenie umowy

Niedokładnie się wyraziłem - oferta love cenowo jest bardzo ok, ale brak MR położył sprawę. Najgorsze jest to, że cokolwiek lepszego na kablu będę miał jak sam sobie te kable położę do centrali 😞


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Neostrada przedłużenie umowy

Podczas przedłużania neo10 w opłatach pojawia się livebox 2.0 z dzierżawą. Jak się go pozbyć z zamówienia?