Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13753
  • 56563
  • 669

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.

@DamianorangeCieszę się, że mogliśmy pomóc. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko fotki drugiego końca tego kabla 5x2, byśmy zerknęli jak to przychodzi z "miasta"...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2658
  • 9686
  • 49

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.


@pablusnapisał(-a)

kto się nie bawi ten się nie bawi 😛

niektórzy są skazani na miedź i pewnych kwestii się nie przeskoczy po prostu...


Tak, wiem. Jak byś mieszkał gdzie ja to bym Ci nawet osobiście projekt wykonał i nadzorował prace 😁

A tak muszę chodzić po kamienicach i jeszcze przekonywać do światłowodu. A później wysłuchiwać: "Panie  a na co to nam, a po co, tu sami starsi ludzie mieszkają" 😉 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.

@agat13 oj to prawda. aczkolwiek stan mojej miedzi jest tak opłakanym, że jestem dziw że to działa...OPL odmawia wymiany, bo jeszcze działa 😛 dopiero jak przestanie działać to się tym zajmą, ale pod warunkiem, że uszkodzenie będzie np pod ziemią 😛

to zacznę przewiert w kierunku ropy robić 😄 a nuż się wzbogacę 😄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.

Zlokalizuje jego początek i napewno wam pokaże co tam za dzieło sie moze kryć 😅 zapewne jutro 🙂

 

Czy orange udostępnia jakies zgłoszenia czy sugestie co do lokalizacji nowych światłowodów czy to odgórnie narzucone przez jakies krajowe instytucje :)? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13753
  • 56563
  • 669

Neostrada, poprawne podlaczenie kabla do modemu.

@pablusRopa to "mokra robota"..Ty się lepiej do diamentów czy złota dokop...

 

@DamianorangeOrange wykonuje inwestycje własne i z zakresu POPC. Zawsze warto zgłosić Swój akces do przyłączenia FTTH. Jak inwestycje wykonuje np Nexera (jako lokalny operator) to i do takiego warto się udać z zapytaniem i akcesem na światełko..więcej opcji, większe szanse

________________
* Scalenie postów – moderator Kinga