Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada na próbę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 6
  • 0

Neostrada na próbę

Witam. Czy w Orange jest możliwość wzięcia Neostrady na okres próbny np. 14 dni?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę

Niestety prawdziwych ofert "na próbę" nie ma.
Owszem zamawiając przez infolinię/internet/u przedstawiciela handlowego, masz 14 dni na odstąpienie, ale testowanie może nie być idealne.
Przez pierwsze dni od aktywacji usługi trwa synchronizacja linii i osiągi nie są idealne/stałe.
Jeśli skorzystasz z prawa do odstąpienia, płacisz aktywację (49zł przy e-fakturze) +proporcjonalny abonament za liczbę dni,w których usługa działała.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę

Niestety prawdziwych ofert "na próbę" nie ma.
Owszem zamawiając przez infolinię/internet/u przedstawiciela handlowego, masz 14 dni na odstąpienie, ale testowanie może nie być idealne.
Przez pierwsze dni od aktywacji usługi trwa synchronizacja linii i osiągi nie są idealne/stałe.
Jeśli skorzystasz z prawa do odstąpienia, płacisz aktywację (49zł przy e-fakturze) +proporcjonalny abonament za liczbę dni,w których usługa działała.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na próbę

Tak jak pisze @Piotrekk85 nie ma takiej możliwości chyba że zamówisz neostrade przez Internet a następnie odstąpisz od umowy....chyba ze wybierzesz tryb umowy na czas nieokreślony.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę

@Anonim: wiesz ile kosztuje aktywacja neo przy umowie na czas nieokreślony? nie opłaca się skórka za wyprawkę...
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na próbę

@Piotrekk85 Już nie ma opcji na czas nieokreślony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę

Żartujesz? oferta może być (jak była) mega droga, ale musi być (to prawo unijne nakazujące operatorom oferować umowy bez lojalek).
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na próbę


Piotrekk85 napisał(-a):
Żartujesz? oferta może być (jak była) mega droga, ale musi być (to prawo unijne nakazujące operatorom oferować umowy bez lojalek).

@Piotrekk85 Nie żartuje pytalem się przad chwilą na czacie i dryndałem do BOK taka sama melodia nie ma opcji i nie było.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę

Była - sam kilka "sprzedałem" jak pracowałem dla Orange. Czy jest teraz? - zweryfikuję po długim weekendzie.
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada na próbę

@Piotrekk85Wiem, że była sam chciałem ostatnio przejść, ale i tak czekam na info od ciebie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Neostrada na próbę