Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada migracja do wyższej prędkości


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Witam

 

Mam pakiet: telefon stacjonarny i oraz w pakiecie telewizje z Neostradą do 10 MB/s . Ze względów technicznych nie mogę połączyć usług w Orange Love , gdyż trzeba wtedy trzeba podłączyć telefon stacjonarny pod Funboxa a technicznie w moim domu jest to nie możliwe, więc ta opcja odpada. I tu pojawia się moje pytanie czy mogę zwiększyć prędkość internetu  do 20 mb/s bo szybciej na mojej linii się nie da.  Wiem że były problemy z tym bo nie można tego w systemie zatwierdzić. jest na to jakieś rozwiązanie ?

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Skontaktuj się z doradcą na czacie/infolinii/w salonie - tam będzie sprawdzone czy są możliwości na większą prędkość.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Neostrada migracja do wyższej prędkości

zwiększyć możesz 20 o ile jest to technicznie możliwe bo zależy jak jesteś  daleko od stacji przesyłowej tp. .a 2 ja miałem 10 mb /s i miałem normalnie telefon podtoczony do livebox 2.0  i to był pakiet fulpack jak zaczynałem fakt pakiet love jest tylko dla światłowodu 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Co do lini to wiem że jest taka możliwość techniczna , tyle że problem tkwi w tym że nie można zrobić aneksu na wyższą prędkość bo rozmawiałem na infolinii i nie wiem dlaczego tak jest


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Neostrada migracja do wyższej prędkości

rozumiem że możesz max mieć 20mb/s  powiem tak  nie zmieni ci się prędkość nawet jak ci ja aktywują bo miąłem na miedzianej 20 mb/s i tej różnicy nie było i pewnie masz zniżkę umowę określaną i ona cie blokuje cię do końca trwania umowy   


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Masz tv po sat czy iptv (kablową)?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Neostrada migracja do wyższej prędkości

telewizja satelitarna, wydaje mi sie że coś blokuje możliwość aktywacji , chyba jedynie przejście na orange Love pozwoliło by zwiększyć prędkość tylko mi ta opcja nie odpowiada


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Sat blokuje zwiększenie prędkości neo. Na koniec umowy można spróbować zmigrowac na samą neo, a potem spróbować brać większą prędkość neo + tv po kablu w ramach love. Ale to wszystko obwarowane możliwościami technicznymi których na zaś się nie sprawdzi.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Neostrada migracja do wyższej prędkości

@Piotrekk85  @Pitervip  Warto wspomnieć, że IPTV (gdy się ogląda, dekoder jest uruchomiony) zabiera około 8 Mbit/s z dostępnego pasma.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Neostrada migracja do wyższej prędkości

Rozumiem, a może jest żeby zrobić z tego pakietu tv i internet, pakiet Orange love ale nie z telefonem komórkowym a nie stacjonarnym, (mam komórkę w Orange) i taka opcja zwiększy prędkość?