Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

fdfssdf.PNGWitam mam problem z internetem stacjonarnym rozłącza go co chwilę zresztą widać ile błędów wywala już jest tak ponad tydzień da radę coś z tym zrobić 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

@masaj1, ciesz się tym, że nie wywala. Lepiej w Twoim przypadku, żeby muliło, niż zrywało. Od technicznej strony, każda porada coś wniesie? Technicy lepiej znają problem na terenie ich działania. Tylko w przypadkach zrywania, zgłaszaj tak często, jak problem ten występuje. Jeżeli wpięte w sieć urządzenia działają poprawnie, to linii nie "nasmarujesz". Ja się cieszyłem neostradą 512 i 1024kbps, mimo że muliło ładowanie stron, czy pobieranie, bo wiedziałem, że na nic innego nie mogę w danym momencie liczyćEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

@masaj1, proponuję przez błękitną linię 19393 zgłosić przy pomocy lektora, który będzie naprowadzał na temat rozmowy (internet). Klikasz tonowo każdą sugestię. Będzie sprawdzanie działania linii i jeżeli zostanie to potwierdzone, będzie prośba o namiary kontaktu (najlepiej komórka), bo prawie równolegle powinien być sms nr. zgłoszenia i czas oczekiwania. To jest (bez kontaktu przez naciśnięcie tonowe zera), bezpłatne. Oczekiwanie na technika, jak u mnie. Mają swój router i laptopa (jak u mnie). Mogą trafić na dobre działanie, ale jak się opisze słowami działanie neta, to jest szansa, że coś zaproponują. Mnie załatwili od ręki powrót do neo 10MbEmotikon: Szczęśliwy 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

Dzięki 🙂 od niedawna właśnie się tak dzieje,niby mam neostradę do 10mb/s ale ledwo 3000kb/s router synchronizuje 😕 a na światłowód mogę sb jedynie popatrzeć na internecie 😕 

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

@masaj1, czyżby groził powrót do 1024? Mobilny nie byłby problemem?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

Kiedyś spokojnie do 5120 kb/s dobijało a teraz się coś podziało 🙂 Mobilny raczej odpada potrzebuję bez limitu iż często audycje na radiach internetowych prowadzę oraz transmisje live.Niestety nie da się ostatnimi czasu bo wywala cały czas internet 

 

@Ref 

Ojciec dzwonił to mówili że niby u nas wszystko jest ok tylko coś na lini i mają sprawdzać coś mi się wierzyć nie chce 😜 trochę im to napewno zejdzie 😕


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

Aktualnie wygląda to tak 🙂 fdfssdf.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

@masaj1, ja bym te wszystkie słabe wyniki dokumentował z najechaną myszką na godzinę, by się pokazała data, bo mogą nie uwierzyć.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

Nie ma sprawy 😄 18:40fdfssdf.PNG


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 11
  • 0

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

Dzisiaj wygląda to tak 🙂 @Anonim Jest lepiej 😄 ale dalej błędy na lini są 😕 fdfssdf.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada - duża liczba błędów i częste rozłączanie

@masaj1Zgłaszaj problem do BOK nie naprawiają linie.