Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada, cennik

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, cennik

Mam wyjątkowo głupie pytanie. Jest gdzieś dostępny aktualny cennik orange związany z neostradą? Chodzi mi o to zwykłe, bez cudawianek. Niestety jestem obecnie skazany na tę usługę. Główna strona orange ma co prawda zakładkę "internet domowy" ale tam znają tylko jedno słowo: światłowód. Światłowód taki, światłowód owaki - tylko ile procent kraju tak naprawdę obejmuje ta usługa? Podejrzewam, że w najlepszym przypadku koło 40%. W salonie orange pracownik otwarcie proponował mi udanie się do konkurencyjnej firmy x]. Niestety ta konkurencja też niezbyt pali się do rozwijania zasięgu swojej usługi.

Także neo. Obecnie mam opcję "do 10 Mb/s", która w praktyce daje mi ok. 17Mb/s, jeśli wierzyć testom prędkości i własnym doświadczeniom. Jest to ok 2MB na ściąganiu plików i ping ok. 21. Dramat. Nie wiem jakim cudem w umowie jest "do 10 Mb/s" skoro mam więcej, ale to jedna z tych rzeczy, która nie ma sensu. Cała moje obecna umowa nie ma sensu. Renegocjowałem ją tydzień temu, a jedyne co się zmieniło, to data końca. Z konkretnej liczby zamieniła się w "czas nieokreślony". Nic to - to załatwię raz dwa. Ale potrzebuję jeszcze cennik, aktualny cennik neostrady, żeby przygotować się do rozmowy z telemarketerami oraz salonem. Nie umiem tego znaleźć na stronie orange, w "moim orange" tego nie widzę, a prześwietlając firmę wyszukiwarką znajduję bardzo podejrzane rzeczy. Kotlet mielony a nie serwis. Chcę wycisnąć więcej ze swojej sieci, kiedy ją zmodernizowałem. Mam nowe złączki, nowy solidny przewód, nowy modem i nic nie wartą prędkość sieci. Help.

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Neostrada, cennik

@Anonim  tu masz czas określony, czas nieokreślony, przedłużenie do wyboru:                                                               Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Neostrada, cennik

@Anonim  tu masz czas określony, czas nieokreślony, przedłużenie do wyboru:                                                               Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Załącznik nr 1 do Decyzji nr 157 z dnia 2011-08-23 (binaries.pl)

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, cennik

Dzięki!


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Neostrada, cennik


@Anonimnapisał(-a)

...

 Chcę wycisnąć więcej ze swojej sieci, kiedy ją zmodernizowałem. Mam nowe złączki, nowy solidny przewód, nowy modem i nic nie wartą prędkość sieci.

...


I obawiam się, że tak już pozostanie. W kwestii cen oficjalne cenniki mają się średnio do tego co faktycznie jest oferowane. Aktualna polityka marketingowa (w zasadzie tajna) decyduje o aktualnie oferowanych promocjach.

Jeśli chodzi Ci o cenę, to możesz w negocjacjach coś tam uzyskać, ale na jakieś istotne zmiany na lepsze bym nie liczył. Jeśli chodzi Ci o poprawienie szybkości łącza to jest jeszcze gorzej, to zadanie nie tyle karkołomne co kompletnie nierealne. Tylko gdyby jednak jakimś cudem pojawiła się opcja na światłowód to zmieniłoby to postać rzeczy. W przeciwnym razie pozostanie internet mobilny. No chyba że nie ma zasięgu, wtedy skazany jesteś na łącze miedziane (dopóki go całkiem szlag nie trafi).

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada, cennik

Dokładnie. Na cuda nie ma co tu liczyć najtaniej to 59,,99 zł (jesczcze 3.99 zł za dzierżawę sprzętu). 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Neostrada, cennik


@Anonimnapisał(-a)

Dzięki!


@Anonim nie ma sprawy, daj znać co się udało zdziałać i jak poszły negocjacje z konsultantami.