Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z zasięgiem


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z zasięgiem

Witam. Czy jest to normalne że mieszkając 500 metrów od nadajnika i mając anteny zewnętrzne do routera mam transfer 3MB/s (do niedawna miałem ok 10-15MB/s). Niby pokazuje LTE 🙂 Na telefonie podobnie. Od jakiegoś miesiąca po prostu masakra. Nie da się korzystać z internetu.

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Problem z zasięgiem

@dr22  obecnie operatorzy modernizacje nadajników przeprowadzają, bywa też przeciążenie nadajnika, zgłoszenie zrobić na czat czy telefonicznie.

Prędkość na modemie LTE masz cały czas tak słabą, czy w nocy jest lepiej?

Tak na marginesie 3Mb/s to jeszcze niezła szybkość, gorzej jak do 1Mb/s ci spada czy mniej 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z zasięgiem

Bywa że spada poniżej 1MB/s - pingi w granicach 100.

Korzystanie masakryczne. To samo z rozmowami - coraz gorzej.

Jak w domu korzystają z netu 2-3 osoby to nie da się nic robić. Zwykłe strony się nie wczytują.

Syn chciałby pograć w FIFA online ale nigdy mu się nie udało.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z zasięgiem

Sensownej porady ci nie udzielę, to już w gestii Orange 😎

Zgłoś ten problem, skoro tak blisko do nadajnika, to powinno być dużo szybciej, jeśli na modemie i telefonie tak samo, to nie wina sprzętu a sieci LTE 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55453
  • 750

Problem z zasięgiem

@dr22 mam podobne objawy w mojej lokalizacji. Prędkość na poziomie 2-3 Mbit/s. Dziś zresetowałem router do fabryki i wkoncu zobaczyłem prędkość na poziomie 16-18 Mbit/s. Zobaczę za kilka dni, czy dalej dobrze działa. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Problem z zasięgiem

U mnie router jest resetowany kilka razy dziennie, ale na telefonie jest to samo i u znajomych też.

Anonim

Nie dotyczy

Problem z zasięgiem

@dr22 jeśli znajomi mają tak samo, to zgłaszać to, może jakaś usterka na nadajniku LTE 😎

Lub jeśli duże skupisko ludzi,  obciążenie nadajnika LTE 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19200
  • 55453
  • 750

Problem z zasięgiem

@dr22 jeżeli u Ciebie na kilku urządzeniach takie objawy, znajomi w okolicy również tak mają, to trzeba zrobić zgłoszenie, czat infolinia. Im więcej osób będzie zgłaszało, tym szybciej reakcja od strony operatora.