Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

Witam obecnie posiadam neostradę 20mb wraz z telewizją. Chciałbym przedłużyć umowę z jednoczesnym zwiększeniem prędkości internetu. Niestety system pokazuje, że pod moim adresem uzyskam tylko max. 20mb. Z tego powodu chciałbym zapytać, czy istnieje jakiś wzór wniosku o sprawdzenie możliwości przełączenia centrali, modernizacji linii która pozwoliłaby mi uzyskać szybszy internet ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

Ja zrobiłem tak: miałem neostrade do 10mb/s (realnie koło 6-8 mb/s) a do centrali ok. 3 km. Napisałem list do siedziby orange na adres korespondecyjny i poprosiłem o skrócenie pętli abonenckiej. Po jakimś czasie zadzwonili do mnie technicy że mnie przepinają najbliżej jak się da czyli do centrali ok. 1,5 km. od mojego miejsca zamieszkania i mogę mieć teraz do 20 mb/s i tv. Tylko pojawił się pewien problem mianowicie ostatnio chciałem przedłużyć umowę w BOK-u i w systemie nie widzą takich możliwości, cały czas widnieje na moim adresie do 10 mb/s. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

@ChmielLuke Złóż zamówienie jako niezalogowany a technicy zweryfikują czy jest możliwość na zwiększenie prędkości

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

@ChmielLuke zadzwoń do BOK i niech połączą Cię z działem technicznym.......może uda się że ktoś podjedzie i oceni sytuację 🙂 Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

Na BOK lub przez Mój Orange - ale nie wydaje mi się, że by były szanse.
Przepięcie na inną centralę rzadko w chodzi w grę.
A nie lepiej mieć stabilne do 20 mega niż na huśtawce do 80 mega?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

Ja zrobiłem tak: miałem neostrade do 10mb/s (realnie koło 6-8 mb/s) a do centrali ok. 3 km. Napisałem list do siedziby orange na adres korespondecyjny i poprosiłem o skrócenie pętli abonenckiej. Po jakimś czasie zadzwonili do mnie technicy że mnie przepinają najbliżej jak się da czyli do centrali ok. 1,5 km. od mojego miejsca zamieszkania i mogę mieć teraz do 20 mb/s i tv. Tylko pojawił się pewien problem mianowicie ostatnio chciałem przedłużyć umowę w BOK-u i w systemie nie widzą takich możliwości, cały czas widnieje na moim adresie do 10 mb/s. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

@mgrczupryna bo czasem to co w systemie a to co w rzeczywistości to...........jak w życiu. W każdy system trzeba wprowadzić nowe dane, więc........pewnie gdzies ktoś to pominął i.....ale ważne że masz sowje 20 mb/s i trzeba się tym cieszyć 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

Czy mógłbyś udostępnić wzór takiego pisma?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Neostrada 20mb a przełączenie na inną centralę

W lewym górnym roku dane: imie, nazwisko, adres, jakiś numer usługi/telefon lub PESEL, fajcie podać komórkę do kontaktu. W prawym górnym miejscowość i data.
Możesz na środku napisać "Do Orange Polska".

I piszesz dalej:
"Zwracam się z uprzejmą prośbą o podłączenie do innej centrali. Motywuję ją tym, że..."

Z poważaniem+czytelny podpis.

To nie muszą być żadne formalne kwestie.