Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada 10M Brak internetu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Neostrada 10M Brak internetu


@j131napisał(-a)

@JontekJontek 

Nie no, rozumiem Twoją frustrację. Kiedyś bujałem się w identycznej sytuacji przez dwa miesiące. Ale to zupełnie inna historia i nie ma sensu jej przytaczać.

Na pracę Orange ani jej wynajętych techników niestety żadnego wpływu nie mamy. Pozostaje radzenie Ci żebyś uzbroił się w cierpliwość, jakkolwiek irytująco to zabrzmi.


No nie pozostaje chyba nic innego btw. dzięki za dobre słowo. Orange daje mi 20gb mobilnego internetu w ramach częściowej rekompensaty aczkolwiek, niestety nie mam numeru kom w tej sieci więc nic z tym nie zrobię. Dwa miesiące czekania, i co płaciłeś fakturę co miesiąc a później oddawali różnicę za brak usługi ? Tak z ciekawości dawno temu to było ?

 

___________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Neostrada 10M Brak internetu

@JontekJontekte 20GB nawet jak byś miał mobilny nr w Orange to jest śmieszne.

Przy obecnych promocjach kupując starówkę za 5 po 4 dniach od rejestracji doładować za 5 zł,

Wysłać SM 300GB pod 811

Po 33 dniach  od rejestracji doładować za 5 zł, gdy konto na wychodzące straciło ważność, dać zgodę i dostać 10 zł.

Uruchomić cykliczny na 31 dni za 50% czyli 15 zł.

Wysłać SM 1200GB pod 811

Wykorzystać złotówki na bug w 1200GB i mieć można tyle GB, że ze względu na lejek techniczny nie wykorzysta się.

 

PS. Przy tylu przewidywanych dniach to sami powinni zapewnić zastępczy Modem Router LTE z kartą SIM i GB na próbę, ale bez kosztów jak zwróci się od razu po naprawie łącza.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10M Brak internetu

@andrzej1441 czy ja wiem czy śmieszne? Wcześniej było to 10 GB. Nie znam też żadnego operatora który by w podobnej sytuacji dawał internet mobilny jesczcze ze sprzętem.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Neostrada 10M Brak internetu

@AnonimTo co proponuję to tylko wypożyczenie sprzętu na próbę, nawet można brać kaucję za sprzęt.

Taka zmodyfikowana oferta popularnej prawie u wszystkich operatorów promocji sprzętu  i oferty abonamentowej na próbę.

 

PS. W tym szczególnym przypadku, gdy użytkownik nie korzysta z mobilnych usług Orange wysoce wskazana byłaby taka okazyjna promocja usług Orange na próbę.

Neostrada 10MB może w ogóle u tego użytkownika nie podnieść się i złapałoby się klienta na usługi mobilne.

Nie będę pisał jak i dlaczego traktowany jest użytkownik indywidualny - szczególnie w salonach.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Neostrada 10M Brak internetu

@JontekJontek  napięcie stałe, zakres powyżej 60V. Napięcie z linii powinno być około 50. Przewody masz tylko 2, więc...wyboru dużego nie ma. To te, które w gniazdku podłączone są do dwóch środkowych pinów w gniezdniku gniazda  telefonicznego na ścianie ( kolory przeważnie czerwony i zielony w gniazdku)


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Neostrada 10M Brak internetu


@agat13napisał(-a)

@JontekJontek  napięcie stałe, zakres powyżej 60V. Napięcie z linii powinno być około 50. Przewody masz tylko 2, więc...wyboru dużego nie ma. To te, które w gniazdku podłączone są do dwóch środkowych pinów w gniezdniku gniazda  telefonicznego na ścianie ( kolory przeważnie czerwony i zielony w gniazdku)


Śpieszę z odpowiedzią, napięcia w gniazdku brak. Dzięki za wyjaśnienie. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Neostrada 10M Brak internetu

@JontekJontek  to już wiesz, przerwa na linii.  Sam nic nie zrobisz..

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10M Brak internetu

Może być też zwarcie na kablu, częsta usterka na starych kablach Neostrady, po kilku nastu latach, linia powinna być wymieniona i instalacja w domu, ale takich modernizacji się nie robi, potem są takie usterki, monter pewnie naprawi, samemu nie ma co w instalacji grzebać 😎

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada 10M Brak internetu

@andrzej1441 jak dla mnie osobiście utopia. W tym przypadku trwa to dłużej. Ale jakby niby miała wyglądać kwestia przyznania tego sprzętu? Przewidywany czas naprawy to 36 godzin i część spraw jest załatwiana w takim czasie. Jeżeli to się wydłuży to pytanie jaki przewidywany czas naprawy miały upoważniać do takiego sprzętu? Ciężko jest nawet zapalać się telefon zastępczy więc. Je sądzę, by dodatkowy sprzęt operator w podobnej formie wprowadził. 

 

20 GB niby nie dużo ale co 24 godziny można zgłosić się po kolejne (oczywiście tylko. A kartę Orange).


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Neostrada 10M Brak internetu


@JontekJonteknapisał(-a)

No nie pozostaje chyba nic innego btw. dzięki za dobre słowo. Orange daje mi 20gb mobilnego internetu w ramach częściowej rekompensaty aczkolwiek, niestety nie mam numeru kom w tej sieci więc nic z tym nie zrobię. Dwa miesiące czekania, i co płaciłeś fakturę co miesiąc a później oddawali różnicę za brak usługi ? Tak z ciekawości dawno temu to było ?  


To było jakieś cztery lata temu, u innego operatora. Oczywiście, reklamacje na opłaty były uwzględniane, ale nic ponadto.