Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.

@agat13 po prostu mnie takie rzeczy rażą 😛

a odznakę przygarnę 😄

zrób pomysł na to 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 603

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.

@JanhalbZależy jaki masz upload i jak będą wysycać łącze. Jak zwykle pewności nie ma, dlatego powiedz, że jak zauważysz tego typu zdarzenia, odwrócisz AP na router i bedą się cieszyć mniejszym transferem...Ta wizja powinna wystarczyć


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.

Spokojnie, "straszyć" nie muszę 😉 Tu nie chodzi o to, że oni teraz będą ścigać filmy po 100 GB - raczej nie mam takich problemów. Mnie chodzi tylko o te nieszczęsne e-lekcje - jak cala trójka siedzi na MS Teams i streamuje szkołę, to nie mogą powiedzieć "OK, to ja się rozłączę i wrócę na lekcje później, bo rodzinie transfer zabieram" 😉

 

Ale masz rację - wyjdzie w praniu: jak się okaże, że się dusi, to np. młodszy wróci na 2,4 GHz - dopóki będzie normalnie chodziło, to mu i tak pewnie starczy.

Dzięki za pomoc!


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 603

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.

@pablusMówisz i masz... 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12792
  • 52635
  • 603

Nagły spadek prędkości "w dół" po WiFi - po kablu normalnie.

@JanhalbSądzę, że nie musisz się obawiać o transfer w czasie lekcji, skoro do tej pory jakoś działało na tym "słabszym" wifi. Problematyczne mogą być okresy, kiedy wszyscy się uwieszą na grach online lub zaczną streamować youtube...Fakt, lepszy zasięg, a przez co i lepszy transfer kuszą....