Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na poczcie z Orange nie można pobrać ani wysłać maila w Outlooku 2010

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Nie można pobrać, ani wysłać mail z Outlook 2010


@DEVnapisał(-a)

godzina 23.30 nadal bez zmian, w Outlook 2010 "
Zadanie „login@orange.pl - Odbieranie” zgłosiło błąd (0x800CCC1A): „Serwer nie obsługuje określonego typu szyfrowania połączenia. Spróbuj zmienić metodę szyfrowania. Aby uzyskać dodatkową pomoc, skontaktuj się z administratorem serwera poczty lub usługodawcą internetowym.”


Zastanawiam się co było niezrozumiałego w moim poprzednim poście?

Stare protokoły nie są i nie będą wspierane, nie ma na co czekać. Trzeba zaktualizować/zmienić klienta na takiego który wspiera nowsze protokoły.

 

Oczywiście, serwis świadczący usługę powinien był poinformować o zmianach. Twierdzisz, że tego nie zrobił. Być może masz rację, choć nie ma jak tego sprawdzić. Może, w takim razie, najwyższy czas wykupić skrzynkę pocztową u dostawcy, który lepiej traktuje klienta?

BTW: stare maile ze starego klienta zawsze możesz zarchiwizować i przenieść na nową platformę. Rozumiem że masz niechęć do tej procedury bo to i przyzwyczajenia i kupa roboty, doskonale Cię rozumiem, sam mam tak samo. Ale niestety, w tej sprawie nie ma innego wyjścia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Nie można pobrać, ani wysłać mail z Outlook 2010

Działa 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 1

Nie można pobrać, ani wysłać mail z Outlook 2010

@jackpol działa po aktualizacji do nowszego Outlooka czy ruszyło na 2010? Możesz doprecyzować? Nie mam do 23:30 jak sprawdzić u siebie. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Nie można pobrać, ani wysłać mail z Outlook 2010

Działa na 2010 

 

poczta.orange.pl SSL 995

poczta.orange.pl SSL 465

login@orange.pl


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 22
  • 1

Nie można pobrać, ani wysłać mail z Outlook 2010

u mnie też działa, na tą chwilę. Dzięki