Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

Witam serdecznie, w mojej miejscowości w najbliższym czasie zostanie podpięty światłowód, mianowicie będzie go wykonywała firma voicenet. Czy jeżeli dana firma wykonuje światłowód to muszę podpisać z nią umowę czy mogę podpisać umowę z orange. Normalnie twierdziłbym że mogę to zrobić ,lecz firma  która wykonuje przyłącz internetu, do sąsiadów rozesłała już umowy. Czy dana firma ma monopol na umowę o światłowód czy po prostu robią to z łatwości o klientów. Pytam ponieważ firma która wykonuje światłowód oferuje bardzo złe warunki umowy i chętnie zostałbym w orange. 
Z góry dziękuje za pomoc.

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

To zależy czy ta firma będzie udostępniać w rozsądnej cenie swoje łącze innym operatorom lub też czy Orange zechce dublować światłowód. Z poziomu tego forum raczej nic się nie dowiesz. Jeśli światłowód w Orange będzie u Ciebie w perspektywie miesiąca lub dwóch, info będzie na infolinii, czacie czy w salonie.
Anonim

Nie dotyczy

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

@Grzejson  to jest firma nie związana z Orange, jeśli chcesz światłowód od Orange to trzeba czekać, można dopytać w Salonie Orange, czy u ciebie jest możliwość instalacji światłowodu.

Tak na marginesie ta firma co tam działa u was, dofinansowanie unijne dostała, stąd tak agresywnie pozyskuje klientów, nie musisz w to wchodzić jak drodzy są.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

U mnie też jest ta firma voicenet od roku, ale nie chcą wpuścić innych na ich światłowód.

 

W salonie mówiły że ma być orange światłowód do końca roku.  Ciekawe czy będzie


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

Wszystko zależy czy dana firma co kładzie światłowód czy  chce się nim dzielić i czy opłaci to się operatorowi Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

Voice Net  kładzie światłowód dla siebie, wątpliwe by mieli szybkie przyłącze, więc Orange nie wpuszą na swoje kable, ceny nie mają takie znów wysokie, ale łącze jak na światłowód ze skromną ofertą szybkości wysyłania/ pobierania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

Jeśli Twój adres jest robiony w ramach POPC, to muszą po regulowanych stawkach udostępnić innym zainteresowanym operatorom infrastrukturę.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

Screenshot_20210106-132215.png

 z tego co tu pisze to chyba każdy operator może się podpiąć pod ich światłowód 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

@merfi129 pod warunkiem podpisania umowy ramowej i zbudowaniu punktu styku sieci...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Możliwość podpięcia światłowodu od Orange

@agat13 bo właśnie u mnie też ten voice net robi w gminie światłowód i ma skończyć do kwietnia, a umowa z Orange kończy mi się w lutym i nie wiem czy przedłużać bo nie ma pewności czy Orange będzie mógł się podpiąć pod ich światłowód tego voice neta .