Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z złożeniem zamówienia

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z złożeniem zamówienia

@n1xX  spróbuj jutro z rana, może jakiś bug jest, jak się nie da, to numer we wcześniejszym moim poście, załatwisz od ręki umowę 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Mam problem z złożeniem zamówienia

@n1xX  najwidoczniej jest tak jak mówi @Anonim jakiś błąd i system nie puszcza, jutro dzwoń 801 234 567 lub 501 100 100 i u konsultanta wszystko załatwisz (poczekaj, to raptem kilka godzin 😉).


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Mam problem z złożeniem zamówienia

@Anonim @slav72 Witam ponownie, ja mam jeszcze jedno pytanko dla pana bo prawie skończyłem zamawiać i zauważyłem takie coś pisze ze umowa o neostrade a ja zamawiam Swiatłowód czy to tak ma być?

dsfsd.png

Anonim

Nie dotyczy

Mam problem z złożeniem zamówienia

@n1xX  nazwa jest wspólna, jak łącze 600Mb/s czy 1Gb/s to światłowód 😉

Zresztą do zwykłego łącza miedzianego, nie zamówisz FunBox 6.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Mam problem z złożeniem zamówienia

@n1xX   tak jak to ujął kolega @Anonim Neostrada to nazwa usługi internetowej ogólnie.

PS. 

Rozumiem że wszystko się udało i poszło po Twojej myśli?

Jeszcze gwoli przypomnienia na forum nie używamy zwrotów "Pan/Pani" zwracamy się nickiem lub po imieniu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Mam problem z złożeniem zamówienia

@slav72 tak wszystko poszło dobrze, czyli rozumiem że to ogólna nazwa i dostane Swiatłowód, bo jak wiem to Neostrada to dużo wolniejszy internet niz Światłowód bo ja się boje że jak oni przyjadą to podlączą mi ten wolniejszy 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Mam problem z złożeniem zamówienia

@n1xX nic się nie bój u mnie usługa nazywa się też Neostrada ( mam światełko 600/100 Mb i FunBoxa 6) wszystko jest u Ciebie w porządku w zamówieniu.